Dnes je pondelok, 21.január 2019, meniny má: Vincent
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

MISS SLOVENSKO 2018: Novinári si zvolili svoju MISS PRESS!

apríl 26, 2018 - 22:32
Galavečer súťaže krásy MISS SLOVENSKO 2018 sa nezadržateľne blíži. Už počas sobotňajšieho večera sa dozvieme, ktorá z jedenástich krások si odnesie titul najkrajšej ženy Slovenska. Na včerajšej tlačovej konferencii sme sa však dozvedeli, ktorá z nich si odniesla ten prvý, titul MISS PRESS!

Titul Miss Press 2018 na tlačovej konferencii v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton získala exotická kráska s číslom 7 Jasmina Tatyová: ,,Veľmi som sa potešila, aj keď sa musím priznať, že som to vôbec nečakala," prezradila nám. Jasmina sa už teraz teší na finálový večer: ,,Najviac sa teším na svadobné šaty, plavky a interpretov, ktorí počas večera vystúpia." 

jasmina.jpg

Foto: 
SITA

Na divákov a diváčky televízie JOJ čaká okrem samotných súťažných kategórii a originálnej fashion show, v rámci ktorej nebude chýbať ani promenáda v plavkách či v svadobných šatách, bohatý program plný hudobných, tanečných a akrobatických vystúpení. 

Vystúpi aj ELÁN!

Na pódiu vystúpia Dara Rolins, Emma Drobná, Tomáš Buranovský či skupina Elán, ktorá pri tejto príležitosti predstaví i novú pesničku. „Veľmi sa teším, že nás skupina Elán oslovila, že by s nami chceli spolupracovať a chceli by prestaviť svoju pesničku s názvom Milujem práve na našom finálovom večeri. Je krásna, ja som ju už počula, diváci sa naozaj majú na čo tešiť,“ povedala počas tlačovej konferencie Chomisteková, ktorá sa osobne podieľala na tvorbe jednej z kolekcií, ktoré počas večera finalistky predvedú.

chomistekova.jpg

Foto: 
SITA

Slávnostný večer zároveň odštartuje špeciálny videoklip. „Bude to veľmi podobné klipu Georgea Michaela k pesničke Freedom, ten ikonický videoklip s modelkami z 90-tych rokov, o také niečo sme sa snažili aj my a myslím, že sme sa s tým dobre popasovali. Dúfam, že to diváci ocenia,“ poznamenala riaditeľka súťaže.

Porota MISS SLOVENSKO 2018

O víťazkách aktuálneho ročníka súťaže rozhodne porota, do ktorej okrem riaditeľky Miss Slovensko Karolíny Chomistekovej zasadne aj Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná, módny dizajnér Michael Kováčik, doktorka Alena Pallová z Inštitútu estetickej medicíny, Andrea Gavačová z Fremantle Media, Miss Českej republiky 2009 Aneta Vignerová, český herec Jaromír Hanzlík a Mister Global 2016 Tomáš Martinka. Za finalistku, ktorá získa titul Eva Miss Sympatia už môžu záujemcovia a záujemkyne hlasovať od konca marca až do posledných minút finálového večera. Výťažok z hlasovania pritom poputuje v plnej výške na charitatívny projekt denníka Nový Čas pre deti, ktorý spravuje Nadácia Pontis.

Víťazka Miss Slovensko 2018 získa postup na Miss World 2018, honorovanú zmluvu, luxusný automobil a ďalšie zaujímavé ceny. Prvá vicemiss Slovensko 2018 pocestuje v druhej polovici roka na svetovú súťaž Miss International a druhá vicemiss bude Slovensko reprezentovať na súťaži Miss Supranational.

Ostatným finalistkám naplánovali organizátori súťaže po finálovom večeri ešte niekoľko aktivít. V máji spoločne navštívia rezort v Liptovskej Osade a v auguste ich čaká dovolenka v Turecku.

Naše aktivity: 

- - Inzercia - -