Dnes je štvrtok, 24.január 2019, meniny má: Timotej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Žbirka odpremiéroval novú skladbu: V klipe hraje snáď najkrajšie dievča v Londýne!

máj 04, 2018 - 15:19
Slovenský hudobník a spevák Miro Žbirka zverejnil videoklip k piesni Dievča (na lásku nie je čas).

V novinke použili zábery z módnej šou mladých módnych návrhárov a študentov Peekaboo presents: BYOB Fashion Show, ktorá sa konala 6. apríla v Londýne. O réžiu sa postaral David Žbirka. ,,Opäť sme sa dostali do situácie, že syn dirigoval otca, ale David bol ku mne slušný a zvládli sme to bez problémov. Už sme zvyknutí. A navyše, neviem, ako sa mu to podarilo, ale zohnal do klipu hádam najkrajšie dievča v Londýne," zhodnotil spoluprácu s úsmevom Miro Žbirka.

Prvý singel z pripravovaného spevákovho dvojalbumu

Ten sa nahráva v legendárnom londýnskom štúdiu číslo 3 na Abbey Road. Zostavu muzikantov Blair Cunningham (bicie), Robbie McIntosh (gitary), Hamish Stuart (basgitara) a Dean Ross (klávesy), ktorých si "požičal" od Paula McCartneyho, doplnili stáli spolupracovníci gitarista Pears McIntyre a producent Rob Cass.

Text napísal Jožo Urban

Spoločne sa podieľajú na všetkých piesňach, ktoré sa dostanú na trh na jeseň na novom slovensko-anglickom dvojalbume. Text piesne Dievča (na lásku nie je čas) napísal Jožo Urban. ,,Je to jeden zo skvelých textov, ktoré mi doma zostali po Jožovi a čakajú na svoju hudobnú podobu. Prišiel jeho čas a verím, že tak, ako oslovil mňa, osloví aj poslucháčov," povedal o skladbe autor hudby Miro Žbirka. Ten pritom nahral novinku aj v angličtine pod názvom Darling. O text anglickej verzie sa postaral Pete Brown.

Miro Žbirka - Dievča (na lásku nie je čas)

Autor: 
MiroZbirkaVEVO
Naše video: 
Naše aktivity: 

- - Inzercia - -