Dnes je streda, 19.jún 2019, meniny má: Alfréd
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kapela Chinaski si novou zostavou podmanila Tatry

máj 21, 2018 - 07:46
Hostia Grand Hotela Kempinski High Tatras si užili pop-rockový víkend v Tatrách. O nezabudnuteľný zážitok sa im postarala vynikajúca česká skupina Chinaski, ktorá sa predstavila v novej zostave. K lídrovi kapely Michalovi Malátnemu a gitaristovi Františkovi Táborskému sa pridali basista Tomi Okres, klávesista Jan Steinsdörfer a bubeník Lukáš Pavlík. 

„Sme veľmi radi, že si hostia užili večer a mohli si vypočuť najznámejšie hity kapely Chinaski. Ako sľubovali v pozvánke, že uvidíte, to čo ste nepočuli a vypočujete si to, čo ste ešte nevideli, tak presne taký koncert bol. Právom patrí Chinaski medzi najlepšie české skupiny, pretože v hoteli vytvorili skvelú atmosféru a všetci sa vynikajúco bavili,“ povedala Kathrin Noll, riaditeľka Grand Hotela Kempinski High Tatras.

chinaski6.jpg

Foto: 
Grand Hotel Kempinski High Tatras

Na koncerte si fanúšikovia mohli vypočuť ich najznámejšie skladby ako Slovenský klín, Tabáček, Hlavolam, Adieu, Venku je na nule, Stejně jako já, Klára a mnohé ďalšie. Na záver zahrali pieseň 1. signální a potom nasledovala After Party, kde sa hostia mali možnosť zabaviť s členmi kapely a nechýbala ani autogramiáda.

chinaski4.jpg

Foto: 
Grand Hotel Kempinski High Tatras

Tatranský hotel pri Štrbskom plese má ešte do letnej sezóny pripravený program pre najmenších. Pri príležitosti Dňa detí vystúpi v hoteli obľúbený spevák Miro Jaroš.

Koncertnú sezónu hotel opäť otvorí 22. októbra, kedy vystúpi Meky Žbirka a 24. novembra sa môžu hostia tešiť na ďalší koncert obľúbenej skupiny IMT Smile.

Viac informácií o podujatiach nájdete na stránke www.kempinski.com/hightatras.

- - Inzercia - -