Dnes je sobota, 25.máj 2019, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Blíži sa rozprávkový víkend venovaný deťom a prírode

máj 31, 2018 - 11:22
Prvý júnový víkend v Bratislave začína oslavou našich najmenších – piatkovým Medzinárodným dňom detí. Mesto ponúka počas celých troch dní množstvo zábavných, edukačných či športových podujatí. Okrem detí budeme oslavovať aj mestskú zeleň. Koná sa desiaty ročník Víkendu otvorených parkov a záhrad.

Tajomné povesti hradu Devín

Zabávať  bude všetkých šibalský šašo Vigand a roztržitý Ján Tabančič, ktorí zahrajú a vyrozprávajú divákom, čo všetko na Devíne zažili. Príďte do príjemného prostredia nabrať síl a vnoriť sa do okúzľujúcich povestí o hrade Devín.

Kedy a kde: 3. jún, hrad Devín. Predstavenia sa opakujú o 15.00, 16.00, 17.00 aj v iných dátumoch.

Stratené rozprávky

Zažite rozprávkový svet  na námestí nákupného centra Eurovea. Deti sa môžu zapojiť do rôznych súťaží a pomôcť stratenej rybičke Dory nájsť cestu spolu s ostatnými rozprávkovými bytosťami.

Kedy: 1. jún 16:00 – 19:00

Deň detí na dvoch kolesách

Kvetinová cyklojazda odštartuje Víkend otvorených parkov a záhrad. Pobicyklujete sa mestom spolu so sprievodcom, ktorý vám ukáže najzaujímavejšie stromy v Bratislave. Trasa je vhodná pre všetky vekové kategórie. Neváhajte a ozdobte si svoje dvojkolesové tátoše kvetinovými dekoráciami!

Kedy a kde: 1. jún o 17:30, Kamenné námestie

Ako jazdiť na bicykli v meste?

Malí aj veľkí sa naučia, ako sa postarať o svoj bicykel. Deti sa pokúsia zdolať prekážkovú dráhu na bicykli a poučia sa o pravidlách cestnej premávky.

fotomarekvelcek179aaaaa.jpg

Foto: 
Marek Velček

Kedy a kde: 2. jún o 10:00 - 17:00, Cyklokuchyňa

Zistite, čo všetko sa deje prvý júnový víkend v Bratislave!

- - Inzercia - -