Dnes je streda, 19.jún 2019, meniny má: Alfréd
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Slovenka roka 2018: Slávnostný galavečer v znamení hviezd!

jún 04, 2018 - 09:04
Už dnes, 4. júna 2018, sa v priamom prenose dozvieme, ktoré úspešné Slovenky získajú prestížne ocenenie SLOVENKA ROKA 2018. No tento večer nebude len o výnimočných dámach, ktoré vo svojich povolaniach dosiahli úspechy, ale aj o vynikajúcom programe oslavujúcom jubilejné výročie samotnej ankety a týždenníka Slovenka!

Aj tento rok organizátori pripravili na slávnostný galavečer množstvo hudobných, tanečných lahôdok a prekvapení. Výnimočnejších o to, že tento rok oslavujeme 10. ročník ankety a 70 rokov týždenníka Slovenka: ,,Galavečer bude netradičný. Hlavnou myšlienkou večera bude uctievanie si tradícií a posolstva našich predkov. Samotný program bude veľkým prekvapením, avšak osobne sa teším na to, že nám príde zablahoželať Lúčnica, ktorá rovnako ako týždenník Slovenka vznikla vo februári 1948 a s ktorou sme sedeli na jednej adrese v Bratislave. Záver teda bude patriť Slovenke – časti slovenskej kultúry národa a Lúčnici, ktorá je fenoménom aj vďaka pánovi Nosáľovi, ktorý povýšil folklór na umenie,” prezrádza organizátorka podujatia a riaditeľka vydavateľstva STAR production Mária Reháková.

Spomínaný umelecký súbor Lúčnica počas večera vystúpi hneď dvakrát. O skvelý zážitok sa bezpochyby postará zbor Lúčnice spolu s opernou divou Andreou Kučerovou a ich tanečné vystúpenie bude veľkolepým zavŕšením večera. 

Okrem toho pre divákov pri televíznych obrazovkách, ale i pozvaných hostí v historickej budove Slovenského národného divadla organizátori pripravili ďalšie prekvapenia. Jedným z nich je vystúpenie charizmatickej speváčky Márie Čírovej, priestor v programe dostali aj speváčka Kristína, rakúsky operný spevák Thomas Weinhapel, výborný Robo Opatovský či Peter Forest. Tešiť sa taktiež môžete aj na mladú slovenskú skupinu Iconito a vokálnu skupinu Fragile. Navyše, večerom vás budú sprevádzať dvaja sympatickí páni - moderátor Ľubomír Bajaník a Juraj Bača.

A to nie je všetko! Počas večera sa diváci môžu tešiť na ďalšie prekvapenia a najmä na to hlavné - spoznajú víťazky v jednotlivých kategóriách - Biznis a manažment, Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Vzdelanie a podpora mladých talentov, Zdravotníctvo, Šport a Charita.

Nominačná komisia aj tento rok udelí titul Absolútna Slovenka roka a Mimoriadne ocenenie za celoživotný prínos pre Slovensko.

Sledujte nás v priamom prenose už dnes 4. júna 2018 o 20:30 na RTVS!

Slovenka roka 2018 - upútavka

- - Inzercia - -