Dnes je pondelok, 20.máj 2019, meniny má: Bernard
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Nominačná komisia ankety Slovenka roka 2018 rozhodla o titule Absolútna Slovenka roka!

jún 01, 2018 - 15:54
Nominačná komisia v ankete SLOVENKA ROKA 2018 poslednýkrát zasadla k aktuálnemu ročníku. Počas dnešného popoludnia rozhodli o tom, ktorá z dám získa titul Absolútnej Slovenky roka 2018. Zároveň sme sa dnes dozvedeli meno víťaza exkluzívneho zájazdu do Ománu.

Anketa Slovenka roka 2018 sa blíži k svojmu vrcholu. Dôkazom toho je posledné tohtoročné zasadnutie k aktuálnemu ročníku, na ktorom členovia komisie na čele jej predsedom, bývalým ministrom kultúry Marek Maďaričom rozhodli o titule Absolútnej Slovenky roka pre rok 2018.

Samotné rozhodovanie bolo mimoriadne náročné a napínavé a jeho výsledok sa dozviete počas slávnostného galavečera, ktorý sa bude konať už 4. júna 2018 v nádherných priestoroch Historickej budovy Slovenského národného divadla a diváci si ho budú môcť pozrieť v priamom prenose na RTVS.

Počas neho sa zároveň dozviete mená víťaziek v jednotlivých kategóriách - Biznis a manažment, Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Vzdelanie a podpora mladých talentov, Zdravotníctvo, Šport a Charita a Mimoriadne ocenenie týždenníka Slovenka.

Taktiež vyhlásia meno výhercu exkluzívneho zájazdu do Ománu, ktorý dnes vyžrebovala riaditeľka vydavateľstva STAR Production Mária Reháková pod dohľadom notárky Tatiany Schweighofferovej.

Viac o programe galavečera ankety SLOVENKA ROKA 2018 sa dozviete TU.

Sledujte nás už 4. júna 2018 v priamom prenose na RTVS! 

- - Inzercia - -