Dnes je streda, 23.január 2019, meniny má: Miloš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Podčiarknite šperkami svoju individualitu!

jún 03, 2018 - 09:00
Zvýraznite svoju krásu ručne vyrábanými náhrdelníkmi, náramkami, náušnicami, prsteňmi a ďalšími doplnkami z tých najkvalitnejších materiálov. Striebro, ródiované striebro, vzácne polodrahokamy, krištáliky Swarovski i perly pretavuje Andrea Balašov do jedinečných skvostov, ktoré si udržiavajú svoju kvalitu i hodnotu po dlhé roky.

Značka La Garcia predstavuje jedinečné módne šperky pre ženy s nezameniteľným osobným štýlom, ktoré hľadajú výrazný šperk pre svoj denný či večerný outfit. Šperky La Garcia sú vyrobené ručne, pod autorským dizajnom návrhárky ANDREY BALAŠOV, z vysokokvalitných a precízne vyberaných materiálov tak, aby sa z nich ich majiteľka mohla tešiť dlhé roky. Značka La Garcia nie je na slovenskom trhu žiadnou novinkou, v súčasnosti ju nájdete na približne desiatich predajných miestach po Slovensku a rovnako na novo spustenom eshope www.lagarcia.sk.

Čo ju priviedlo na cestu tvoriť jedinečné šperky?

Pôvodne som pracovala ako hotelierka, ale svoju prácu som sa nakoniec rozhodla zasvätiť tvorbe výnimočných šperkov. Na cestu tvoriť unikátne šperky ma priviedol na počiatku záujem o farebnú typológiu žien, keď som si uvedomila, akú dôležitú úlohu v charakteristickom štýle každej ženy zohrávajú vhodne zvolené farby a doplnky, ktoré môžu ovplyvniť ako daná žena pôsobí navonok. Tento svoj pohľad na ženskú individualitu a krásu som sa následne rozhodla pretaviť do tvorby exkluzívnych a kombinovateľných náhrdelníkov, náramkov, náušníc, prsteňov a ďalších doplnkov v limitovaných kolekciách, ale aj na mieru vyhotovených solitérov.

Z čoho sú vytvorené šperky La Garcia?

Jednou z hlavných firemných hodnôt La Garcia je tvoriť kvalitný originálny šperk s pôvodom na Slovensku a preto sú všetky šperky z dielne La Garcia vyrábané ručne z tých najkvalitnejších materiálov, ako je striebro, ródiované striebro, vzácne polodrahokamy, krištáliky Swarovski a perly a pravé kožušiny, vďaka čomu si vedia udržať svoju kvalitu po dlhé roky.

Ako často sa šperky tvoria a aká je aktuálna kolekcia?

Šperky La Garcia sú tvorené dvakrát do roka pre sezónu jar a leto a potom pre sezónu jeseň a zima. Počas roka však priebežne vznikajú ďalšie unikátne kúsky na objednávku. V aktuálnej sezóne jar/leto 2018 je vytvorených 6 kolekcií šperkov – Daisy, Diva, Muse, Safari, Summer a Twins, pričom každej kolekcii dominuje iná kombinácia materiálov, čo ju robí vizuálne unikátnou a vyberie si každá žena, ktorá hľadá opticky výrazný, ale odľahčený šperk. 

Všetky šperky z aktuálnych kolekcií nájdete na novom eshope www.lagarcia.sk

Naše aktivity: 

- - Inzercia - -