Dnes je nedeľa, 21.apríl 2019, meniny má: Ervín
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Justin Bieber: Zásnuby po mesačnom vzťahu!

júl 09, 2018 - 14:20
Kanadský spevák Justin Bieber sa zasnúbil s americkou modelkou Hailey Baldwin. Dvadsaťštyriročný rodák z Londonu v Ontáriu údajne požiadal 21-ročnú krásku o ruku v sobotu na Bahamách počas spoločnej večere v miestnej reštaurácii!

,,Čiastočne je to prekvapenie a čiastočne nie. Justin bol v uplynulých týždňoch nesmierne šťastný. Hailey pozná už veľmi dlho. Môže sa to zdať náhle, no poznajú sa veľmi dobre," vyjadril sa nemenovaný zdroj pre magazín People.

Herec Stephen Baldwin už pritom dcére k zásnubám zagratuloval prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Pravdivosť správ na sociálnych sieťach naznačili aj Bieberovi rodičia.

Dvojica, ktorá sa dala opätovne dokopy zhruba pred mesiacom, už pritom spolu randila na prelome rokov 2015 a 2016. Bieber predtým v rokoch 2010 - 2012 tvoril pár so Selenou Gomez, pričom vlani v októbri sa objavili správy, že sú znovu spolu. Naposledy ich spolu videli v marci. Baldwin zase médiá spájali so spevákom Shawnom Mendesom, ktorého v máji sprevádzala na Met Gala.

Foto: Twitter a SITA

- - Inzercia - -