Dnes je pondelok, 18.február 2019, meniny má: Jaromír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Takto sa podpísali roky na bývalej „Spajske“: Spoznali by ste ju vôbec?

júl 15, 2018 - 08:43
Preč sú tie časy, keď boli ženy po štyridsiatke považované za staré, a pokiaľ nemali deti a manžela, už dávno i tak povediac za zenitom.

V šoubiznise, ale samozrejme aj mimo neho, nájdeme hneď niekoľko príkladov dám, ktoré by svojím výzorom zatienili nejednu dvadsiatku. Herečky Elizabeth Hurley, Sarah Jessica Parker, Nicole Kidman, Courtney Cox, prípadne speváčky Jennifer Lopez, Vanessa Williams či Geri Halliwell Horner do tejto kategórie právom patria. Zrejú ako víno a dokazujú, že vek je iba číslo.

Všetky z nich sú pritom mamami, kariéra i starostlivosť o zovňajšok nehrá v ich živote už dávno prím a každá jedna svorne tvrdí, že ozajstný život začína až po štyridsiatke. S ich vyjadrením súhlasí tiež renomovaný ekonóm John Shoven zo Standford University. Tvrdí, že: "Akonáhle žena dosiahne 40 rokov, nemá rovnaký vek, ako keď mala 40 rokov jej matka. Má totiž lepšie zdravie a nižšie riziko úmrtia. Dnes 40-ročný človek, v porovnaní so 40-ročným človekom v roku 1960, žije približne o päť až sedem rokov dlhšie."

Špeciálne niekdajšia členka formácie Spice Girls - Geri (Halliwell) Horner nás fascinuje každou ďalšou pridanou fotografiou na sociálnej sieti. To, ako vyzerá po dvoch pôrodoch a vo veku 45 rokov, je v porovnaní s jej niekdajším pôsobením v dievčenskej skupine doslova neuveriteľné. Veď posúďte sami.

Geri v časoch najväčšej slávy

Spice Girls - Who Do You Think You Are

Speváčka so svojou aktuálnou formou vyráža dych

- - Inzercia - -