Dnes je sobota, 16.február 2019, meniny má: Ida, Liana
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Skvelá dovolenka na Slovensku? Doprajte si letný oddych vo Wellness Hoteli Patince****

júl 16, 2018 - 11:16
Wellness Hotel Patince**** je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. Na tomto mieste úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu!

Hotel vám ponúka nielen odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj osobitný prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní. Tím odborníkov sa bude o vás starať a rozmaznávať vás tak, aby ste sa tu cítili čo najpríjemnejšie. 

Hotel sa nachádza v najjužnejšej obci Slovenska, v blízkosti Dunaja, asi 15 km východne od Komárna. Obec sa pýši najväčším počtom slnečných dní. Pre hotelových hostí sú pripravené komfortné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelok a detských postielok, ale aj rodinné izby a apartmány. Kapacita hotela je 250 lôžok. V reštaurácii si môžete vybrať z ponuky kulinárskych špecialít, ktoré vychádzajú z tradičných slovenských, regionálnych a medzinárodných jedál. Dôležitou súčasťou hotela je aj moderné kongresové centrum s kapacitou až 250 osôb. Vynikajúce technické vybavenie a variabilita usporiadania kongresových priestorov zodpovedá náročným požiadavkám firemnej klientely.

Bazénový a saunový svet

Pre milovníkov sáun je pripravených hneď niekoľko druhov: fínska, švédska, parná, či bylinková aromatická sauna. Hotel disponuje s bohatými doplnkovými službami, relaxačnými a kozmetickými procedúrami, zábalmi, kúpeľmi a spa ošetrením. Exkluzívnou službou sú pravidelné cvičenia jógy, pilates a špecializované prednášky pre upevnenie celkového zdravia. Možnosti na trávenie rodinnej dovolenky zabezpečuje skúsený tím animátorov.

V letných mesiacoch si hostia vychutnávajú jedinečnú atmosféru obľúbenej letnej terasy a grill baru. Pre zvýšenie komfortu na vás čaká bohatá ponuka jedál a nápojov vo Wellness bare, nachádzajúceho sa priamo v bazénovom svete. Bazénový svet ponúka najväčší vnútorný zážitkový bazén s termálnou vodou na Slovensku. Miestny termálny prameň Hévíz s teplotou 27 °C, ktorý vyviera z hĺbky 200 metrov, patrí k reťazcu pridunajských prameňov. Teplota vody v bazénovom svete sa pohybuje v rozmedzí 30 - 36 °C. Vo vnútornom bazénovom svete nájdete relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií, detského bazéna s toboganom, vírivkou a sedacieho bazéna. V lete je pre hostí k dispozícii až 10 bazénov s termálnou vodou a 4 tobogány.

Animácie a fakultatívne výlety

V rámci letného pobytu je súčasťou bohatý animačný program, o ktorý sa stará tím skúsených animátorov. Každý deň majú naši dospelí hosti a deti pripravené zaujímavé aktivity. Hostia si zároveň môžu užiť prístav Marína Patince, ktorý sa nachádza  v krásnej prírodnej scenérii. Prístav poskytuje kotvisko pre osobnú loď  Wellness 1, s ktorou sa podnikajú vyhliadkové plavby v okolí Patiniec, do Štúrova, Ostrihomu a Komárna. Pre hostí prístavu je počas sezóny k dispozícii aj Marina bar vzdialený len 2km od Wellness hotela Patince****.

Pre našich ubytovaných, ale aj neubytovaných klientov sme si na leto 2018 pripravili zaujímavé fakultatívne výlety, na ktorých zažijete neopakovateľné chvíle so svojimi blízkymi. Každý týždeň máme pre Vás naplánované výlety s výkladom kvalifikovaných sprievodcov, aby ste spoznali prírodu, pamiatky a zaujímavosti v okolí nášho regiónu.

Celú ponuku pobytových balíčkov a akcií si nájdete na www.wellnesspatince.sk alebo na FB profile hotela.

- - Inzercia - -