Dnes je utorok, 26.máj 2020, meniny má: Dušan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Príliš skoro? Takto oddialite partnerovu ejakuláciu

august 01, 2018 - 22:55
Pokiaľ je reč o uspokojivom sexuálnom zážitku z pohľadu žien, prieskumy hovoria jasnou rečou. Mal by trvať aspoň jedenásť minút nepretržite. No čo ak „to“ na partnera prichádza skôr?

Myslíte si, že oddialenie ejakulácie je výlučne záležitosťou vášho partnera? Mýlite sa. Aj vy môžete priložiť ruku k dielu a prekvapiť ho nasledujúcimi trikmi.

Kegelove cviky

Niet pochýb, že Kegelove cviky najčastejšie praktizujú tehotné ženy ako výbornú prípravu pred pôrodom. Na prekvapenie mnohých ale vyhovujú i mužom, a to práve pri odďaľovaní ejakulácie. Ich gro totiž smeruje na cielené precvičovanie svalov panvového dna, ktoré sú v tomto ohľade veľmi dôležitým pomocníkom.

Kondóm

Pre niekoho nutné zlo, pre iného osvedčený spôsob, ako spomaliť nahromadené vzrušenie. Napriek širokej ponuke kondómov rôznych veľkostí, materiálov či príchutí ho podaktorí muži využívajú predovšetkým na stopnutie včasnej ejakulácie.

Na polohe záleží

V snahe prežiť s partnerom čo najdlhšie milovanie veľa urobí sexuálna poloha. Tou najvhodnejšou je pozícia na koníčka, keď muž leží uvoľnene na chrbte, partnerka na ňom sedí, on ju pevne drží za boky a reguluje intenzitu prienikov.

Najskôr partnerka

Výskumy potvrdili, že ak pri pohlavnom styku dosiahne ako prvá orgazmus žena, z muža vzápätí opadne psychická "nepohoda" (aby ženu dokázal uspokojiť) a obava z prípadného zlyhania.

Viete, kde stlačiť?

„Bod“ na oddialenie ejakulácie sa nachádza priamo pod hlavičkou pohlavného údu. Jemne ho stláčajte palcom a ukazovákom, partner sa však musí koncentrovať na tlak v močovej trubici vedúcej penisom. Táto technika z údu vytlačí krv, uvoľní sexuálne napätie a prekazí blížiacu sa ejakuláciu.

Hĺbku striedajte

Odporúča sa obmieňať zhruba desať jemnejších prienikov do hĺbky asi piatich centimetrov s hlbšími vniknutiami po celej dĺžke penisu. Pri plytšom prieniku sa zníži stimulácia špičky penisu o stenu vagíny, čo vedie k oddialeniu ejakulácie.

- - Inzercia - -