Dnes je nedeľa, 17.február 2019, meniny má: Miloslava
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Tip na unikátny darček na aký sa nezabúda!

august 03, 2018 - 11:55
„Unikátnosť skla ako zhmotnená emócia.“ To je sloganom spoločnosti Sansa Glass, ktorá na Slovensko prináša tie najstrhujúcejšie umelecké diela zo skla. Spolupracuje s tvorivým teamom sklární, ktorý žne úspechy po celom svete. Ba čo viac. Sansa Glass dokáže vyhovieť predstavám každého klienta v každom rozpočtovom rámci. Či už ide o darčeky pre deti k pamätným udalostiam, pre seniorov, športovcov alebo veľké firemné projekty.

Katarína Kubová zo spoločnosti Sansa Glass je členkou tímu sklárov a dizajnérov špecializujúcich sa na návrhy, tvorbu a výrobu jedinečných sklárskych produktov, ktorými chcú svojich klientov upútať, očariť, osloviť. V sortimente sa orientujú na darčeky osobného ako aj pracovného charakteru, športové trofeje a na sklo do architektúry. Vychádzajú a opierajú sa o výnimočné umenie a dizajn svetovo uznávaného českého remesla s dlhoročnou tradíciou a umožňujú tak všetkým, pokochať sa nadčasovými umeleckými originálmi, jedinečnými dizajnovými novinkami ale aj ukážkami tradičného remesla

S nesmiernou úctou a obdivom pristupujú ku každému výtvarníkovi, dizajnérovi, majstrovi remesla, všetkým, ktorí sú neoddeliteľnou súčasťou toho, o čo sa snažia a kam smerujú. Neopakovateľná a magická atmosféra návrhu a výroby jedinečných produktov zo skla je individuálnou zákazkou pre každého klienta, poskytujú mu produkt „šitý na mieru“, ktorý nemožno kúpiť v obchode ani objednať z katalógu.

Ľudia sa na Sansa Glass môžu obrátiť s akoukoľvek predstavou, ktorú by mali radi pretavenú do skla, prípadne kombinovanú s inými ušľachtilými materiálmi. Odkonzultujú si s Katkou Kubovou svoje predstavy, ktorá spolu s teamom ponúkne návrhy,dizajn, zvolia správnu technológiu. Urobia kompletný servis od návrhu, cez realizáciu až po konečný produkt zabalený v efektnom balení. Klientovi poradia, čo sa môže robiť akou technológiou.

V podstate sa im ešte nestalo, že by niečo nevedeli technicky zrealizovať. ,,Dnes sú sklárske techniky a technológie naozaj vyspelé a idú dopredu rýchlym tempom – napr. 3D technológia, brúsenie skla, rezanie, maľovanie, rytie, vodný laser... tých techník je naozaj veľa a vieme ich užitočne a efektívne aplikovať na to, čo si klient želá”, hovorí pani Kubová, zo spoločnosti Sansa Glass. ,,Asi najväčšiu emóciu vyvolali na mieru urobené sklenené baletné piškóty, navyše olemované zamatovou stužkou, určené pre významného baletného majstra. Objednal si ich jeho kamarát pri príležitosti umelcovho okrúhleho životného jubilea. Obdarovaný so slzami v očiach vraj vyhlásil, že krajší darček v živote nedostal, a prišiel aj osobne poďakovať, “ prezrádza členka tímu dizajnérov a sklárov, ktorá svoju prácu robí s láskou a nadšením.

Viac info na www.sansa-glass.sk

- - Inzercia - -