Dnes je nedeľa, 17.február 2019, meniny má: Miloslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Štýlová letná párty? Máme pre vás rady, ako si doma vykúzliť skvelé miesto na posedenie s kamarátmi!

august 03, 2018 - 17:08
Víkendy v auguste = ideálna príležitosť na letnú párty! Prinášame vám rady štylistiek Westwing, vďaka ktorým vaša párty ovládne Instagram!

Sklo vo farbách dúhy

Vymeňte priehľadné sklo za farebné! Vneste tento pozitívny akcent do aranžovania stola v podobe pohárov a pohárikov a vďaka rôznym farbám nikto nezabudne, kde si nechal svoj prípitok. Tento trend sa objavil v tejto sezóne a tak skoro nás neopustí!

Ovocne a šťavnato 

Ak leto, tak ovocie! Šťavnaté, plné farieb a jedinečnej chuti. Je tiež zaujímavou stolovou dekoráciou. Vy môžete však ísť ešte ďalej a použiť tento motív aj v podobe rôznych servírovacích nádob. Biela jedálenská súprava je nadčasovou voľbou, ale... veď máme leto! Nebojte sa zapojiť svoju fantáziu a vyberte si farebnú súpravu - vzorované taniere, misky v podobe ananásu, podnosy s motívom melóna. Toto ovocie bude vyzerať zaujímavo bez ohľadu na to, aká dlhá bude vaša párty!

Zlatá horúčka

Doplňte svoje aranžovanie stola zlatými detailmi vo forme príborov, krúžkov na obrúsky a barmanských doplnkov. Budú krásne odrážať slnečné lúče a skvele zvýraznia intenzívne farby (pozri bod 2). WOW efekt je zaručený!

Stavte na farby!

Na tejto párty vládnu farebné a vzorované textílie! Stavte na najnovšiu kombináciu tejto sezóny, t.j. ružovú a oranžovú. Použite ich na zakrytie stola, ale aj všade okolo neho - na plédoch, vankúšoch, uterákoch a doplnkoch.

Priamo z trópov

Využite najmodernejší letný trend - tropic! Plameniaky, palmy a kaktusy sú obľúbené už niekoľko sezón a stále veľmi módne. Použite ich, aby vaša párty získala charakter tropického letoviska. Ako na to? Stavte na ležadlá so vzorom palmových listov, lampy v tvare kaktusov a obrovského, nafukovacieho plameniaka! 

Foto: www.westwing.sk

- - Inzercia - -