Dnes je nedeľa, 17.február 2019, meniny má: Miloslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Sex v trojici: Hrozí vám nejaké riziko?

august 06, 2018 - 13:52
Sex v trojici nie je žiadnou novinkou posledných rokov. Údajne už v období rímskej ríše býval bežným spôsobom odreagovania sa na panovníckych dvoroch. Chystáte pre partnera spestrenie tohto druhu? Nuž, nie vždy ide o najšťastnejšiu voľbu.

Mnoho dvojíc s odstupom času priznalo, že túto praktiku navzdory prvotnému nadšeniu viac nerobia. Z milostného dobrodružstva sa totiž môže vykľuť aj trpkejšie poznanie. Svoje o tom vie predavačka Mirka (32): „S manželom sme sa po dlhšej dobe rozhodli okoreniť intímny život milovaním v trojici s jednou krásnou ženou a naozaj sa mi to páčilo. Asi na štvrtýkrát som si všimla, že Zuzana vzrušuje môjho muža viac a bola som z toho frustrovaná. Partnerovi som sa s podozrením zdôverila, pretože náš vzťah je odjakživa založený na úprimnosti. Tohto typu dobrodružstva sme sa pre pohodu v domácnosti vzdali a našli si iné formy intímneho spestrenia. Najmä v podobe erotických hračiek.

Hrozí citové vzplanutie?

Do akej miery je pravdepodobné, že sa muž vášho života zaľúbi do druhej ženy v spoločnej posteli? Znalci sú presvedčení, že takáto šanca ani nestojí za zmienku. „Sex v trojici, ktorý iniciuje partnerka, nebýva rizikom. To rapídne stúpa vtedy, ak sa partner túži milovať s inou ženou či ženami, avšak bez vašej prítomnosti,“ zhodujú sa a zároveň zdôrazňujú, že je určený hlavne pre ženy so zdravou dávkou sebavedomia, ktoré v druhej partnerke nevidia hrozbu. Skôr naopak. Vnímajú ju ako dôležitý stimul pre znásobenie erotického pôžitku.

Nevyhovuje každému

Sex v trojici teda nie je pre všetkých. Dokonca sa v podaktorých prípadoch vyslovene neodporúča. Ide o neistých a žiarlivých ľudí, ktorí disponujú prehnanými majetkovými sklonmi a na tento typ sexu sa pozerajú s predsudkami. Vyhnúť by sa mu mali i čerstvo zamilované páry, a to minimálne do doby, kým sa navzájom „oťukajú“ a nabažia samých seba. I keď, proti gustu žiadny dišputát ...

- - Inzercia - -