Dnes je streda, 24.apríl 2019, meniny má: Juraj
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Cheryl Cole, Katy Perry či dcéra speváčky Madonny. Čo majú spoločné?

august 09, 2018 - 10:08
Súčasť imidžu, spôsob, akým sa zrelaxovať či podnietiť kreativitu. Dôvody, prečo mnohé celebritné krásky prepadli nikotínovému ošiaľu, sa rôznia. No u týchto by ste to (zrejme) nečakali.

Rita Ora (27)

Rita Ora, ktorej meno v hudobnom biznise rezonuje stále viac, býva v kuloároch častokrát prirovnávaná k speváčke Rihanne. Pravdou je, že Rita jej veľmi intenzívne šliape na päty a podľa hudobných kritikov je tiež oveľa lepšou speváčkou. Láska k nikotínu tak možno bude čochvíľa jediné, čo hviezdy spája.

 

rita.jpg

Foto: 
Facebook

Katy Perry (33)

Existuje vôbec nejaká kamarátka barbadoskej hviezdy Rihanny, ktorá neholduje tabaku? Katy bola vychovávaná mimoriadne striktne a tak si po osamostatnení sa od rodičov slobodu náležite užíva.

katy_perry.jpg

Foto: 
Facebook

Lourdes Leon (21)

Teenagerkina slávna mama, popová kráľovná Madonna, nebola nadšená, keď sa o dcérinom fajčení dozvedela z médií. Dohovory ani zákazy ale nepomohli a rebelka Lourdes sa rady fajčiarov (zatiaľ) opustiť nechystá.

lourdes.jpg

Foto: 
Facebook

Holly Willoughby (37)

Herečka už stabilne vyhráva ankety o najkrajšiu britskú televíznu osobnosť. Určite k tomu prispieva aj jej bezchybný úsmev a zuby biele ako perličky. Málokto by predpokladal, že Holly je tuhou fajčiarkou a závislosti sa nevie zbaviť dlhé roky. „Ani sa nepýtajte, koľko ma ročne stojí zubár,“ odpovedá novinárom na otázku, ako sa jej darí udržiavať bezchybný chrup.

holly.jpg

Foto: 
Facebook

Cheryl Cole (35)

Dokonalá Cheryl tajila nikotínovú závislosť niekoľko rokov. Po tom, ako ju fotografi niekoľkokrát nachytali s cigaretkou v ruke, sa prestala vykrúcať a škodlivý neduh priznala. Cigareta vraj podnecuje jej umeleckú dušu a tvorivosť.  

Cheryl - Call My Name

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -