Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Na Nicki Minaj sa priživuje bývalý priateľ. Opäť vytiahol starú kauzu

august 14, 2018 - 22:12
Onika Tanya Maraj, známa pod umeleckým menom Nicki Minaj (35), rozdeľuje ľudí na dva tábory. Jedna skupina ju miluje, druhá by o nej najradšej nikdy nepočula.

Faktom ale ostáva, že majiteľka vskutku gigantického pozadia dobyla rapovú hudobnú scénu bez výraznejšej pomoci a je tak názorným príkladom, že aj dievča vyrastajúce v totálnej spodine môže byť raz bohaté a slávne.

nicki_1.jpg

Foto: 
Facebook

Svojský imidž

Štýl a lá Nicki Minaj najlepšie vystihujú výrazy odpudivý, strelený, nenositeľný, ale za to originálny. Napriek tomu, že do rebríčkov najlepšie odetých hviezd nebola nikdy ani len nominovaná, kopírujú ju ženy vo všetkých kútoch sveta. Určite za to vďačí aj nemalej dávke sebavedomia, ktorým disponuje hádam odmalička. Keďže okolo Nicki Minaj sa sústavne niečo deje, priblížme si jednu z posledných afér, o ktorej v ostatných dňoch informoval celebritný portál TMZ.

safaree.jpg

Foto: 
Facebook

Slavoman Safaree

Najnovšie si zo speváčkinej slávy zatúžil malý dielik uchmatnúť bývalý milenec, jamajsko-americký raper Safaree. S ním sa Minaj rozišla v roku 2014. Fanúšikom na Twitteri pripomenul drámu spred niekoľkých rokov, keď ho svojrázna umelkyňa napadla nožom. On však z lásky k nej privolanej sanitke a policajtom klamal a zranenie opísal ako neúspešný pokus o samovraždu. Nechcel totiž, aby Nicki išla do väzenia. Tá, v našich končinách neznámeho hudobníka, označila za klamára a viac sa jeho údajnými fantazmagóriami odmietla zaoberať.

Nicki Minaj - Super Bass

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -