Dnes je utorok, 02.jún 2020, meniny má: Xénia, Oxana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nespoznali by ste ho!Takto sa v náručí svojej lásky tvári drsný raper

august 23, 2018 - 11:13
Hovoriť o čerstvej miliardárke, ale najmä dvadsaťjedenročnej reality hviezde a výbornej obchodníčke Kylie Jenner, že v súčasnom partnerovi našla lásku svojho života, by bolo zrejme trúfalé.

Travis Scott (26), vlastným menom Jacques Webster, totiž na prvý pohľad nevyzerá, nazvime to, príliš priateľsky. Zdanie ale môže klamať, pretože v spoločnosti dcérky Stormi sa razom mení na milujúceho otca a citlivého muža plného lásky. Na svojom instagramovom profile uverejnil krásnu fotografiu s dcérou, ku ktorej pripísal „Navždy budem ochraňovať tvoj úsmev.“

f1.jpg

Foto: 
Instagram

Kto je Travis Scott?

Travis je americký raper a producent, podpísaný pod producentský label Kanyeho Westa Very G.O.O.D. Beats. Za svoju krátku kariéru už spolupracoval s najväčšími rapovým hviezdami, akými sú Kanye West, Jay-Z či Big Sean. V roku 2012 získal prvú nahrávaciu zmluvu so spoločnosťou Epic Records, o rok neskôr sa upísal aj Grand Hustle Records. V júli 2015 vydal veľký hit Antidote, ktorý sa umiestnil na 16. priečke rebríčka Billboard Hot 100. V septembri toho istého roka uzrel svetlo sveta Travisov debutový album Rodeo. O rok neskôr už zaujal jeho druhý album Birds in the Trap Sing McKnight, z ktorého pochádza známa skladba Goosebumps. Jeho mimoriadne plodné hudobné obdobie pokračuje i v tomto roku, pred pár dňami vydal tretí album Astroworld, ktorý sa už teraz teší enormnému záujmu. Scottovi sa však darí aj v osobnom živote. Vyše roka tvorí pár so spomínanou Kylie Jenner, pričom vo februári sa im narodila dcérka Stormi.

t2.jpg

Foto: 
Instagram

kylie.jpg

Foto: 
Instagram

oslava.jpg

Foto: 
Instagram

shutterstock_263230073t.jpg

Foto: 
Shutterstock

Kylie Jenner & Travis Scott Share New Pics of Stormi Webster | E! News

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -