Dnes je utorok, 23.apríl 2019, meniny má: Vojtech
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Objavte poklady Bratislavy na dvoch kolesách!

august 28, 2018 - 16:47
Množstvo zelene vzdialenej len na skok od centra Bratislavy láka miestnych vymeniť každodenné povinnosti či pasívny relax za aktivity v prírode. Užite si aj vy posledné teplé dni, nasadnite na svojich dvojkolesových kamarátov a dobite sa energiou. Neviete, kam by ste sa mali vybrať? Tu je niekoľko tipov pre menej aj viac náročných cyklistov.

Za históriou

Ak si chcete počas výletu naozaj oddýchnuť, vyberte sa na Devínsku kobylu. Nenáročnú trasu dotvárajú krásne lesné zákutia, ktoré sú vzdialené prekvapivo len pár kilometrov od centra. Trasa je vhodná aj pre deti. Cyklistiku môžete spojiť s návštevou hradu Devín.

Na polostrov

Na južnom brehu Dunaja nájdete ďalšiu obľúbenú cyklotrasu, ktorá vedie k unikátu – múzeu moderného umenia Danubiana. Cesta za jedinečnou stavbou na rieke spája športový zážitok a potešenie pre milovníkov umenia.

Niečo pre dobrodruhov

Bratislavský lesopark je ideálnou prírodnou cestou s kilometrami upravených, ale aj dobrodružnejších lesných ciest. Očarí vás krásna prírodná scenéria. Ďalšie zaujímavé trasy začínajú na Železnej studničke či pri televíznej veži na bratislavskom Kamzíku.

Ak si chcete zajazdiť na bicykli bez starostí, využite služby BikeBratislava - požičovne bicyklov, kolobežiek a moto-skútrov.

Viac tipov na výlety s bicyklom či bez nájdete na www.visitbratislava.com

- - Inzercia - -