Dnes je pondelok, 13.júl 2020, meniny má: Margita
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zoznámte sa s tohtoročnými víťazmi Schwarzkopf Elite Model Look 2018!

august 31, 2018 - 12:11
Česko-slovenské finále najprestížnejšej modelingovej súťaže na svete Schwarzkopf Elite Model Look 2018 sa nieslo v znamení svetových módnych značiek, ale i zaujímavých speváckych vystúpení. Pompézna Španielska sála pražského hradu sa pre štvoricu mladých ľudí stala miestom, ktoré odštartovalo ich hviezdnu modelingovú kariéru!

Elite Model Look je svetovo najprestížnejšiamedzinárodná modelingová súťaž, založená v roku 1983. Je renomovaná objavovaním supermodeliek, vrátane Cindy Crawford, Gisele Bundchen, Lara Stone, Alessandra Ambrosio a dalších. Každoročne sa tejto mimoriadnej modelingovej súťaže zúčastní okolo tristo tisíc uchádzačov z 30 krajín, pre ktorých je odrazovým mostíkom nielen v modelingovej kariére, ale aj celosvetovo.

_r3a9898.jpg

Foto: 
Schwarzkopf Elite Model Look

Už tradične sa v nádherných priestoroch Španielskej sály na Pražskom hrade konalo česko-slovenské finále, ktoré odštartuje kariéru novým tváram v modelingu. Za Slovenskú republiku si víťazstvo odniesli Jasmína Simová a Jakub Janírek, za Česko Marie Sýkorová a Martin Burian.

eml_sasa_jany.jpg

Foto: 
profimedia

Rozhodla o tom porota zložená z popredných odborníkov v oblasti módy, kozmetiky, kultúry a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov.

O výhru a postup na svetové finále súťaže, ktoré sa uskutoční v novembri, bojovalo celkovo trinásť českých a trinásť slovenských finalistov a finalistiek. Ako uviedol riaditeľ agentúr Elite Model Management v Prahe a Bratislave Saša Jány, bol to jeden z dosiaľ najsilnejších ročníkov.

seml_2018_report-145.jpg

Foto: 
Schwarzkopf Elite Model Look

vychutnajte si atmosféru finále Schwarzkopf Elite Model Look 2018 vo veľkej fotogalérii

- - Inzercia - -