Dnes je pondelok, 20.máj 2019, meniny má: Bernard
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

8 vecí, ktoré chlap potrebuje k dokonalému šťastiu

september 05, 2018 - 13:16
Nie je to len uspokojené libido a plné bruško, čo mužov robí šťastnými. Zoznam je oveľa dlhší a podrobnejší. Muž je jednoducho šťastný, ak...

...ak naplno využije ráno, s vami po boku

Muži majú radi ženy, ktoré si vedia privstať. Spoločný večer je veľmi intímna záležitosť, no nepodceňujte ani rána. Trávte ich spolu, pripravujte sa na deň spolu, choďte si ráno spolu zabehať, osprchujte sa spolu, naplánujte si spoločné aktivity... Spoločné rána nie sú dôležité len preto, že muži majú radi pripravené raňajky na stole, ale aj preto, že v prípade muža ráno vstávajú dvaja. Pravdupovediac, ranný sex je ich najobľúbenejší druh rannej rozcvičky. No a ak žena dokáže zúžitkovať rannú erekciu svojho partnera, urobí to z neho šťastného muža.

...ak môže byť chvíľu sám

A to isté potrebujete občas aj vy, však? Moderná psychológia vníma lásku ako chemickú reakciu, ktorá sa potrebuje občas ustáliť, aby mohla opäť vybuchnúť ako na začiatku vzťahu. Libido aj zamilovanosť as dajú reštartovať samotou. Tá je dôležitá na usporiadanie myšlienok, priorít, postojov. A vzhľadom na to, že muži mávajú svoje dni, je dobré ich nechať samých, aby si vydýchli a v konečnom dôsledku aj pochopili, aké je to bez vás skľučujúce.

...ak dostane aspoň polhodinu ticha denne

Žijeme v treťom tisícročí, podobnú požiadavku k bezproblémovému fungovaniu potrebujeme azda všetci. V okamihu, keď na svojho drahého chŕlite všetko, čo máte na duši (a následne aj na jazyku), prevalcujete ho a nič z toho si nezapamätá. Nechajte mu denne jednu tichú polhodinku. Uvidíte, osvedčí sa vám to.

...ak je vypočutý vtedy, keď má chuť hovoriť

Muži sa o svoje emócie nedelia na počkanie s každým, ani s vlastnou partnerkou nie. Vo vzťahoch, v ktorých nefunguje komunikácia často plní úlohu počúvateľky milenka. Napnite uši a počúvajte. Nie sú to malichernosti, ak o nich chce hovoriť. Pretože skôr či neskôr by sa mohla nájsť iná, čo si ho vypočuje rada.

...ak má svoj bordel

To vlastne nie je bordel, to je len dobre organizovaný chaos. Ako on vám neupratuje šminky a nepremiestňuje v ám ich do všetkých možných kútov bytu, nechajte na pokoji aj vy jeho veci. Kým nemáte ponožky na jedálenskom stole, nie je dôvod na paniku. Muži chcú mať svoj priestor, chcú v ňom mať svoj bordel. Ak už potrebujete niečo odkladať, odkladajte všetko na jednu kopu alebo do jednej zásuvky. Nikdy nie tam, kde si vy myslíte, že by to malo byť. Predídete tak otázke: ,,Kam si mi ich dala?" a následnému hnevu.

...ak sa oslobodí od plánu

Muži nemajú ani zďaleka naplánovaný život do takej miery, ako majú ženy. Väčšinu z nich to otravuje, nemajú to v krvi. Skúste si občas naplánovať víkend tak, že nič nebudete plánovať. Šupnite deti k babke, psa ku kamoške a majte dva dni bez limitov a slovíčka musíme. Musíme jediné  - dať si off.

...ak sa nemusí doprosovať

Ničoho. Pozornosti, prítomnosti kamarátov, pokoja, jedla, milovania. Najmä toho posledného nie. Žiadneho muža nebaví donekonečna preberať na seba úlohu iniciátora. Trochu žiadostivosti z vašej strany mu bude len lichotiť.

...ak ho pochválite

Toto je neochvejné pravidlo k nadobudnutiu spokojného a šťastného partnera. Neustála kritika na mužov pôsobí odpudzujúco. Čím viac sú kritizovaní, tým menšiu snahu pociťujú. Ak nájdete aj na zlých správach kúsok pozitíva, ktoré môžete vyzdvihnúť v ich prospech, urobte to. Múdre ženy chvália svojich mužov každý deň. Pretože pochválený muž je šťastný muž a len šťastný muž ma po svojom boku šťastnú ženu.

- - Inzercia - -