Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Krásna Bond girl sa cez víkend vydala. Vzala si tohto fešáka

september 10, 2018 - 21:54
Po dvanástich rokoch si to namierila opäť k oltáru. Reč je o herečke Denise Richards (47), ktorá sa uplynulý víkend vydala za známeho herca.

Svojho vyvoleného našla v mužovi menom Aaron Phypers - dvojica sa intenzívne stretáva od decembra minulého roka. Aaron bol necelé tri roky ženatý s herečkou Nicollette Sheridan, pričom ich rozvodové konanie bolo ukončené iba minulý mesiac. S novým manželským sľubom sa teda sympatický herec zjavne poponáhľal.

Svadba sa uskutočnila v Malibu, iba za účasti najbližšej rodiny a priateľov. Hoci bol na ňu pozvaný i Charlie Sheen, nedorazil a zaľúbencom prostredníctvom médií poprial veľa šťastia na spoločnej ceste životom.

charlie_sheen.jpg

Foto: 
Shutterstock

Kto je Denise Richards?

Denise Lee Richards sa narodila v americkom Downers Grove. Jej matka bola majiteľka kaviarne a otec inžinier v telefónnej spoločnosti. V jej šestnástich rokoch sa rodina presťahovala do San Diega. V roku 1989 Richards zmaturovala na El Camino High School v Oceanside, kde už popri štúdiu začala zarábať ako príležitostná modelka.

Okrem toho navštevovala herecké kurzy a už čoskoro si strihla aj zopár menších hereckých úloh. Vidieť sme ju mohli napríklad v obľúbených seriáloch Ženatý so záväzkami, Superman, Melrose Place, Beverly Hills 90210 či Doba prílivu. Prvý väčší herecký priestor dostala vo filme Hviezdna pechota, pamätať si ju môžeme aj z „Bondovky“ Jeden svet nestačí. Zahrala si tiež vo filmoch Scary Movie 3, Edmond a Láska nebeská.

V lete 2002 sa Denise vydala za nenapraviteľného sukničkára Charlieho Sheena, s ktorým má dve dcérky: Sam J. a Rose. V roku 2005 bola vyhlásená za Najsexi mamičku roka v magazíne In Touch Weekly. Totožný rok sa začalo rúcať jej manželstvo, ktoré skončilo vskutku búrlivým rozvodom. Veríme, že práve v Aaronovi našla lásku svojho života.

Denise Richards Marries Aaron Phypers -- The Wedding Photos

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -