Dnes je pondelok, 25.marec 2019, meniny má: Marián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rebecca Justh sa ako jediná Slovenka predstavila na Fashion Weeku v New Yorku!

september 13, 2018 - 13:54
Modely vytvorené s vášňou, fantastická šou a skvelá prehliadka. To sú prívlastky, ktoré dostala nová kolekcia módnej dizajnérky Rebeccy Justh na týždni módy v New Yorku. Charizmatická módna návrhárka predviedla na móle jedinečnú kolekciu s názvom Madame de Pompadour 21. storočia. Rebecca bola jediná Slovenka, ktorá sa prezentovala na tejto prestížnej svetovej udalosti v Mekke módy.

Kreácie vytvorila z originálneho francúzskeho brokátu

Absotútnou novinkou je kolekcia sklenených kabeliek, ktoré sú dizajnované zlatom a platinou. ,,Je to môj nápad, ktorý som sa rozhodla prezentovať práve na Fashion Weeku v New Yorku. Inšpirovala som sa bohatosťou a kvalitou francúzskeho brokátu. Jednotlivé modely som doplnila zlatým a strieborným hodvábnym lurexom. Som presvedčená, že aj dnes môžu slečny a dámy vstúpiť do sveta francúzskej noblesy, vkusu a originality. Snažila som sa vytvoriť dizajn šiat tak, aby jeho nositeľka v spoločnosti vynikla, bola krásna a ženská..." prezradila. 

Rebeccu Justh pozvali na Newyorský týždeň módy po minuloročnej úspešnej prezentácii Zlatej kolekcie, ktorá obsahovala sklenené korzety. Jej aktuálnu módnu show si v New Yorku prišli pozrieť moderátorka Jarmila Lajčáková Hargašová, či konzulka SR v USA Ladislava Begeç. ,,Kolekcia sa mi veľmi páčila. Kvalitné materiály, zaujímavé strihy, zasadené do krásneho priestoru. Keď si vie človek predstaviť na sebe modely, tak vtedy je prehliadka úspešná. A ja som si vedela na sebe predstaviť každý jeden model," chválila Rebeccu konzulka Ladislava Begeç. 

Oslávila narodeniny

Tvorbu extravagantnej Slovenky obdivovali aj Tony Vaughn, ambasádor svetoznámej klenotníckej firmy Tiffany & Co. a Franklin Myrtle, castingový riaditeľ Fashion Weeku. S modelmi zožala Rebecca Justh úspech a pozitívne reakcie. Rebecca počas fashionweeku oslávila 62. narodeniny, Happy Birthday jej zaspievali syn Marek, spolupracovníci aj modelky.

Rebecca JUSTH at New York Fashion Week Powered by Art Hearts Fashion NYFW SS/19

Autor: 
Art Hearts Fashion

- - Inzercia - -