Dnes je nedeľa, 17.november 2019, meniny má: Klaudia
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

VIP Club Slovenky opäť spojil úspešné dámy

september 14, 2018 - 09:41
Tradícia VIP clubu založená týždenníkom Slovenka sa teší veľkému úspechu. V luxusných priestoroch hotela Double Tree by Hilton v Bratislave sa uskutočnilo ďalšie stretnutie úspešných Sloveniek, ktoré sa nieslo v duchu pozitívnej energie a nálady.

Program VIP clubu otvorila jeho zakladajúca členka  a generálna riaditeľka vydavateľstva STAR production Mária Reháková: ,,V sobotu sme začali už jesenný program v Banskej Bystrici unikátnym, novým projektom Slovenský Deň kroja. Som veľmi rada, že týmto podujatím sme oslovili množstvo ľudí na Slovensku. Námestie SNP bolo plné krojovaných ľudí, ktorí tam doviedli neuveriteľnú energiu a atmosféru. Myšlienku vzdania holdu tradíciám a odovzdania posolvstva novej generácii sa splnila. Avšak týždenník Slovenka si ctí túto tradíciu aj inými projektami a tiež článkami, v ktorých píše o histórii. Pretože kto históriu nepozná, nemôže vychovávať ďalšie generácie,” prezradila v rámci svojho príhovoru, počas ktorého zároveň predstavila prítomným dámam aj sošku odovzdávanú počas Slovenského Dňa kroja z dielne Sansa Glass. 

Následne úspešné Slovenky pozdravila aj pani Mária Miková, šéfredaktorka týždenníka Slovenka: ,,Stretnutia VIP clubu Slovenky sú našim malým priateľským pozastavením, z ktorého sa nesmierne teším,” neskrývala radosť v príhovore. 

ms.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

Už tradične si dámy vypočuli inšpiratívne prednášky, počas ktorých sa diskutovalo na rôzne témy. Prednáškovú časť zahájil Mgr. Roman Mečiar, relationship manager oddelenia firemných klientov zo spoločnosti Tatrabanka a.s., ktorý prítomným dámam porozprával o tvárovej biometrii a platbe mobilom.

meciar.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

V prednáškach pokračovala Lenka Mikleová, školiteľka pre Slovensko zo spoločnosti Pierre Fabre, ktorá predstavila produkty značky Eau Thermale Avène, vďaka ktorým nemusíme starnúť tak rýchlo. 

O tvorbe obľúbeného Dámskeho klubu, ktorý môžeme pravidelne sledovať na obrazovkých RTVS porozprávala jeho dramaturgička Zuzana Olešová.

olesova1.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

Téme progenitorových buniek, ktoré predstavujú revolúciu v liečbe padania vlasov sa venovala MUDr. Lucia Podhorová zo Súkromnej kliniky dermatológie a estetickej medicíny v Jarovciach.

podhorova1.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

Ako pripraviť svoj biznis na Vianoce a Black Friday porozprával Mag. Martin Volek, MBA, CEO Volis International a Google Partners trainer.

volek1.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

Prednáškovú časť spríjemnila aj návšteva kandidáta na primátora hlavného mesta Bratislava pána Václava Miku, ktorý prišiel dámy pozdraviť, priniesol so sebou množstvo pozitívnej energie a potešil ich ružami.

vaso.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

vaso1.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

vaso3.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

MUDr. Boris Hruškovič z  z ambulancie IMUNO-ALERGO pokračoval v prednáškach s témou "Vitamín C tak, ako ho nepoznáte.

doktor2.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

Prednáškovú časť uzavrela téma v podaní Ingridy Zapletalovej zo spoločnosti Mediconet "Zdravie je našim poznaním." 

mediconet.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

Program VIP klubu bol aj o prekvapeniach. Počas popoludnia viaceré dámy prešli zmenou vizáže, o ktorú sa postaral uznávaný vizážista Tomáš Vida zo spoločnosti Dermacol. Taktiež bolo postarané aj o spoznávanie najnovších módnych trendov. Svoju kolekciu počas podujatia predstavila minuloročná víťazka projektu Nové tváre módnej scény Zarina Šimkovič, ktorej kolekciu uvidíte aj počas najbližších Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz v hoteli Kaskády and Spa Resort na Sliači a tiež v kostole Klarisiek v Bratislave. Premiérovú kolekciu predviedli finalistky súťaže MISS Horehronie 2018.
Dámy si v neposlednom rade si užili relaxačné jazdy luxusnými autami značky Mercedes-Benz.

dermacol.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

zarina1.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

zarina_10.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

mercedes.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

mercedes.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

Úspešné Slovenky si z podujatia odniesli aj krásne darčeky z tomboly. Piere Fabre venoval produkty od značky Eau Thermale Avène, ktoré odovzdala pani Lenka Mikleová. Spoločnosť InPharm v zastúpení MUDr. Borisa Hruškoviča venovala lipozomálny vitamín C, ktorý vďaka inovatívnej technológii predstavuje niekoľkonásobne vyššie vstrebávanie vitamínu C oproti jeho bežným formám. K tomu nechýbalo ani kvalitné slovenské víno ocenené siedmimi medailami. Spoločnosť Chicory urobila radosť baličkovými sadami čakankových sirupov s najnižším glykemickým indexom, ktoré odovzdala pani Nikola Čičmaská. Spoločnosť VAUBEX venovala 3 balíčky korenín, racio a rybacích výrobkov značky VIDO s 20 ročnou tradíciou, spoločnosť SANSA GLASS v zastúpení pani Kubovej venovala poukazy s atraktívnou zľavou na výrobky z ich dielne a Dermacol v zastúpení pani Sivaničovej odovzdal dva balíčky kozmetiky.

v1.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

avene.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

v2.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

v3.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

cakanka.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

v4.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

v6.jpg

Foto: 
Miroslava Balentová

Ďakujeme partnerom podujatia! 

- - Inzercia - -