Dnes je sobota, 25.máj 2019, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Prelietavý Liam Payne: Modelky strieda ako na bežiacom páse

september 26, 2018 - 10:54
Keď speváci Liam Payne (25), niekdajší člen anglicko-írskej chlapčenskej formácie One Direction oznámil, že tvorí pár s miláčikom Veľkej Británie Cheryl Cole (35), mnohí ich láske veľkú šancu nedávali.

Nuž, a mali pravdu. V lete tohto roka dvojica oznámila definitívny rozchod, pričom vzájomnú lásku nedokázal udržať ani syn Bear. Liam a Cheryl sa stretli po prvý raz v roku 2008, keď hudobník bodoval v speváckej súťaži X Factor. Randiť začali až o sedem rokov neskôr a v marci 2017 Cheryl svojmu vyvolenému porodila krásneho chlapčeka. Už začiatkom tohto roka začali na verejnosť prenikať informácie, že dvojica čelí veľkým partnerským problémom. Tie napokon neustáli, údajne pre Liamovu prelietavosť. Cheryl pritom patrí k najsexi ženám v šoubiznise a jeho súčasťou je od detstva. Predvádzala módu, hrala v reklamách, spievala, účinkovala v divadle, vyhrala baletnú súťaž, ale i titul najkrajšie dievča Newcastlu.

cheryl.jpg

Foto: 
Facebook

Užíva si slobodu

Liam má zrejme ešte vyššie nároky. Nie je to tak dávno, čo ho bulvárni fotografi nachytali hneď s dvoma slečnami, avšak s každou v inej krajine. Jeho pozornosti sa zopár týždňov tešili modelky Cairo Dwek a Maya Henry. Svojej povesti donchuana neostal nič dlžný ani uplynulý víkend, keď bol v Miláne videný po boku modelky Amber Valletta a nadránom zas s Winnie Harlow. Komentáre k jeho fotografiám hovoria za všetko. Vraj by mal minimálne toľko času, ako krásnym ženám, venovať synovi Bearovi. Na jeho výchovu je Cheryl už niekoľko mesiacov sama.

liam2.jpg

Foto: 
Facebook

liam3.jpg

Foto: 
Facebook

titulna_liam.jpg

Foto: 
Facebook

liam.jpg

Foto: 
Facebook

- - Inzercia - -