Dnes je sobota, 25.máj 2019, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Diamantový prsteň: Miláčik žien

október 03, 2018 - 15:40
Prečo ženy milujú diamanty? Je to kvôli ich kráse, vzácnosti, či pre obdiv okolia, ktorý nimi získame? Dôvodov je mnoho. Veď diamanty sú najlepším priateľom žien, ako spievala nesmrteľná Marylin Monroe. Vo vašej šperkovnici by preto nemali chýbať. Budú to extravagantné diamantové kúsky, ktoré zaujmú hneď na prvý pohľad? Alebo sa prikloníte skôr k nadčasovej klasike?

Femme fatale večierkov

Chystáte sa na koktail párty a hľadáte šperk, ktorý rafinovane dotvorí zvolený outfit? Ak vám pompézne kúsky nie sú cudzie a radi pútate pozornosť, kokteilové prstene „kabošony“ jednoducho musíte mať. Vďaka kontrastu trblietavých diamantov s hladkou plochou drahého kameňa majú tieto prstene nezvyčajnú eleganciu a doslova rozprávkový vzhľad.

324906698r.kk1_1.png

Foto: 
AloDiamonds

Diamantový prsteň ALO Heaven Desire, ružové 18kt zlato, 48 diamantov, ametysty, rubíny, zafíry

Ako hradná pani


Túžite vo vašej šperkovnici po niečom veľkolepom, ako z historických románov? Potom kolekcia Princess od ALO diamonds je tou správnou voľbou. Nájdete v nej množstvo diamantových šperkov, vrátane prsteňov, ktoré sú zdobené secesnými prvkami a osadené vzácnymi drahokamami všetkých farieb ako napríklad rubín, zafír či smaragd.

alo.jpg

Foto: 
AloDiamonds


Diamantový prsteň s turmalínom ALO diamonds, ružové 14kt zlato

Rebelská romantika


Kupujem! To chcela pôvodne zvolať štýlová a svojská Samantha z filmu Sex v meste, predtým ako ju o túto možnosť obral jej priateľ. Ak aj vám srdce piští po kvetinovom skvoste z diamantov, unikátna kolekcia Flowers od ALO diamonds je tým pravým. Diamantové prstene z bieleho zlata v tmavom povrchovom prevedení skvele podčiarknu vaše rebelské „JA“.

alo_ruza.jpg

Foto: 
AloDiamonds


Diamantový prsteň ALO Rawishing Flower, biele 14kt zlato, 293 diamantov

Jeden, ale poriadny!


V prípade, že vám kvetinové motívy nie sú blízke, stavte na nadčasovú klasiku. Prsteň ALO Magic Gentility s päť karátovým centrálnym diamantom, ktorý obklopuje 41 kusov bielych diamantov, zaujme hneď na prvý pohľad. Svojim jedinečným dizajnom a hodnotou by sa rozhodne mohol zapísať medzi výnimočné kúsky vašej šperkovnice.

alo_diamonds_jpg.jpg

Foto: 
AloDiamonds


Diamantový prsteň ALO Magic Gentility, biele 14kt zlato


Viac inšpirácií z diamantového sveta nájdete na https://www.alo.sk/

- - Inzercia - -