Dnes je sobota, 11.júl 2020, meniny má: Milota
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Štedrosť či vypočítavosť? Kylie Jenner svojej dcére dopraje

október 04, 2018 - 06:48
Kylie Jenner (21), najmladšia miliardárka sveta, sa rozhodne vymyká bežnému obrazu novopečenej mamičky.

A niet sa čo čudovať. S takým kapitálom si môže dovoliť prvotriednu starostlivosť o dcéru Stormi, zástupy opatrovateliek, kuchárov, stylistov či upratovačiek. Kylie Jenner, okrem riadenia vlastného biznisu a účinkovania v rodinnej šou, nemusí robiť vôbec nič.

Napriek tomu prichádza pravidelne k záveru, že je čas na oddych a spolu s partnerom – raperom Travisom Scottom, žúruje jedna radosť.

kylie_pomluva.jpg

Foto: 
Facebook

Iba mesiac po pôrode sa neslávne zapísala do povedomia verejnosti, keď  bez mihnutia oka nechala ani nie štvortýždňové bábätko v opatere pestúnok. S kamarátmi radšej pila na jachte alkohol, i keď podľa amerických zákonov povolený vek v tom čase ešte nemala.

Zrejme poučená „miernym“ prešľapom z marca tohto roka si  už Kylie dáva extra záležať na tom, aby bola na jej dovolenkových cestách aspoň na chvíľku prítomná aj dcéra Stormi. To samozrejme dokumentuje rozkošnými zábermi na sociálnej sieti.

Hoci je Stormi na svete iba osem mesiacov, súdiac podľa fotografií uverejnených na Instagramovom profile slávnej mamičky, stihla absolvovať viac dovoleniek ako podaktorí z nás za celý život. :-)

kylie_babo.jpg

Foto: 
Facebook

kylie_miami.jpg

Foto: 
Facebook

s_dietatom.jpg

Foto: 
Facebook

jenner.jpg

Foto: 
Facebook

kj.jpg

Foto: 
Facebook

jennerr.jpg

Foto: 
Facebook

- - Inzercia - -