Dnes je štvrtok, 23.máj 2019, meniny má: Želmíra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Podobu nezaprú. Z dcéry Bona Voxa vyrástla poriadna fešanda

október 09, 2018 - 12:00
Ak si posvietime na potomkov známych celebrít, väčšine z nich veru dokonalý vzhľad nemožno uprieť. Výnimkou nie je ani dcéra charizmatického frontmana skupiny U2 Bona Voxa.

Eve Hewson vyrástla do krásy. Už na prvý pohľad je zrejmé, že k oslnivému zovňajšku jej nedopomohli početné plastické operácie, ako tomu býva v prípade mnohých slávnych osobností zvykom. Práve naopak.

Eve sa narodila v Dubline, jej matkou je Ali Hewson. Už od detstva ju lákalo herectvo a týmto smerom sa aj ubrala. Zažiarila v historickom seriáli Knick: Doktori bez hraníc, zahrala si tiež v snímke Stevena Spielberga Most špiónov či v dráme Klub 27. Eve je známa skromnosťou, hviezdne maniere by ste u nej hľadali len ťažko.

Všetky deti fenomenálneho Bona boli vychovávané k pokore a pomoci ostatným. Keďže vyrastali v Dubline, nebolo pre ne ťažké vyhnúť sa prehnanej pozornosti médií. Eve má troch ďalších súrodencov – sestru Jordan Hewson a bratov Johna Hewsona a Elijah Hewsona. Všetky deti cítia k rodičom silné puto a napriek tomu (s výnimkou Johna), že sú dospelé, trávia s nimi dovolenky a nemálo času aj na spoločenských akciách.

Mimochodom, manželstvo Bona Voxa patrí v šoubiznise k najstabilnejším. Dvojica spolu žije od roku 1982 a popiera tak tvrdenia o povrchnosti celebritných zväzkov.

bono3.jpg

Foto: 
Facebook

bono5.jpg

Foto: 
Facebook

bono2.jpg

Foto: 
Facebook

bono1.jpg

Foto: 
Facebook

- - Inzercia - -