Dnes je utorok, 16.október 2018, meniny má: Vladimíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Krása, elegancia, výborný program aj najlepší návrhári: To všetko na vás čaká počas Česko-Slovenského večera v Prahe!

október 04, 2018 - 12:10
Už 10. októbra 2018 do srdca Prahy prinesieme veľkolepý program v rámci 100. výročia vzniku Československého štátu spojený s oslavou 70. výročia týždenníka Slovenka a umeleckého súboru Lúčnica. Príďte s nami zažiť neopakovateľný Česko-Slovenský večer!

Už o pár dní sa v hlavnom meste Českej republiky uskutoční Česko-Slovenský večer, ktorý spojí oba naše národy a uctí si 100. výročie vzniku spoločného štátu. Podujatie sa bude konať v nádherných priestoroch Obecného domu a na hostí počas večera čaká vystúpenie operného a muzikálového speváka Mariána Vojtka, českého klarinetistu, saxofonistu, hudobného skladateľa a dirigenta Felixa Slováčka, či umeleckého súboru Lúčnica. A to zďaleka nie je všetko!

Slovenská dizajnérska špička sa predvedie spolu s českými návrhármi

Po úspešnej jesennej časti Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz najlepší slovenskí návrhári už po tretíkrát prinesú tie najnovšie módne trendy do Prahy a na jednom móle sa stretnú spoločne s českými návrhármi!

Tentokrát uvidíte kolekcie Jaroslavy Wurll Kocanovej, Slavomíry Vlasovej, Jany Jurčenko, Jany Gavalcovej a či značky Nicollas Berenique. Spomedzi českých návrhárov sa predstaví skvelá Alice Abraham, Tatiana Kovaříková a v neposlednom rade Andrea Verešová so svojou značkou BLACKEVE.

Pozdraviť hostí prídu aj významné osobnosti Českého aj Slovenského kultúrneho a spoločenského života a my už teraz vieme, že sa máte rozhodne na čo tešiť!

Vstupenky zakúpite  v sieti TICKETPORTAL.

Naše aktivity: 

- - Inzercia - -