Dnes je štvrtok, 04.jún 2020, meniny má: Lenka
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Kristen Stewart prezradila zaujímavý recept na krásu

október 19, 2018 - 12:00
Hviezda Twighligtu Kristen Stewart (28) vzbudzuje protichodné reakcie. Napriek tomu, že pravidelne figuruje v rebríčkoch najmenej príťažlivých dám zo šoubiznisu, pre množstvo fanúšikov predstavuje práve ona prototyp ženskej krásy.

Slávna herečka sa považuje za šedý priemer, ktorý má stále problém stotožniť sa s celkom bežnými, ženskými záležitosťami. Napríklad, kým sa stala tvárou parfumu Rosabotanica, voňavky ju absolútne nezaujímali. „Parfumy vo mne dlho evokovali staré babky,“ prezradila čitateľom anglického vydania populárneho magazínu Marie Claire, a dodala: „Nedokázala by som propagovať produkt, o ktorého kvalitách nie som na 100% presvedčená. Chcete vedieť, prečo Rosabotanica? Kúpte si ju a pochopíte.

Tip na oslnivý zovňajšok

Kristen má na sebe najradšej mačacie oči a prenikavý pohľad, ktorému podľahol nejeden hollywoodsky fešák. Zrejme budete prekvapení, akým spôsobom ho zvykne docieliť. Recept v jej podaní totiž znie: zlepené mihalnice.

Kým väčšina žien sa snaží následkov nekvalitnej maskary zbaviť, Kristen ju týmto spôsobom aplikuje cieľovo. Pretože ako tvrdí, malé chybičky krásy k zovňajšku obyčajnej ženy rozhodne patria.

Kristen Stewart through the years

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -