Dnes je štvrtok, 04.jún 2020, meniny má: Lenka
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Paris Hilton odložila svadbu. Tu je dôvod

október 22, 2018 - 12:00
K hviezdam, ktoré ešte donedávna nechýbali na žiadnej dôležitej párty, patrí nepochybne hotelová dedička a podnikateľka v jednom, Paris Hilton (37). Tej dokonca usporiadatelia platili veľké sumy peňazí iba za to, že sa na akcii vôbec ukázala.

Organizátori totiž jej prítomnosťou získavali obrovskú mediálnu pozornosť a záruku, že na druhý deň sa bude meno ich klubu skloňovať vo všetkých významnejších bulvárnych plátkoch.

Už nejaký čas však Paris „rieši“ celkom iné starosti. Koncentruje sa výlučne na biznis a svoju lásku. Pred niekoľkými mesiacmi pred ňou na dovolenke v luxusnom rezorte v Colorade pokľakol herec a model Chris Zylka (32), na prst jej nasadil snubný prsteň s obrím diamantom v tvare kvapky a odvtedy, aspoň podľa vlastných slov, kráska prežíva najúžasnejšie obdobie doterajšieho života. "Som nadšená, že som zasnúbená s mojou láskou a zároveň najlepším priateľom. Nikdy som nebola šťastnejšia," oznámila pred pár mesiacmi fanúšikom eufóriou nabitá Paris.

shutterstock_789791230.jpg

Foto: 
Shutterstock

Kto by po prečítaní titulky čakal ďalší celebritný rozchod, ostane sklamaný. Snúbenci sa rozhodli avizovanú novembrovú udalosť iba odložiť. Za ich vyhlásením stojí zaneprázdnenosť oboch partnerov a predovšetkým pracovné aktivity známej blondínky. Pre tie na svadobné prípravy jednoducho nemá čas.

Čitateľov portálu Daily Mail ale ubezpečila, že v jej vzťahu je naďalej všetko rozprávkovo krásne a ihneď po svadbe by s Chrisom radi splodili spoločného potomka. Náhradný termín si stanovili na máj 2019. Nechajme sa prekvapiť, ako plány prominentného páru do tej doby dopadnú.

- - Inzercia - -