Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je piatok, 24.máj 2019, meniny má: Ela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

/Ukončené/Súťaž: Vyhrajte nový rad zubných pást Signal s prírodnými výťažkami!

október 23, 2018 - 13:15
Túžite po šetrnej, ale účinnej zubnej paste s prírodnými ingredienciami, ktorá sa o váš chrup postará ako profesionál? Zapojte sa do súťaže o nový rad zubných pást Signal Long Active Nature Elements!

Zloženie pást tvoria až z 92 % prírodné zložky a vaše ústa i deň osviežia tromi jemnými a prírodnými príchuťami. Signal Long Active Nature Elements s výťažkami z kokosu nielen úžasne chutí, ale zároveň pomáha navrátiť prirodzenú belosť zubov. Verzia s príchuťou šalvie a tymiánu zas vďaka obsahu bylinkových olejov posilňuje a chráni ďasná.

Ak vás trápia citlivé zuby, oceníte unikátne spojenie klinčeka a jalovca. Prírodné účinky Long Active Nature Elements sa navyše snúbia so šetrnou, no efektívnou antibakteriálnou silou zinku. Zinok zároveň zaistí 18-hodinovú ochranu proti zubnému povlaku. 

Súťaž:

Odpovedzte správne na otázku uvedenú  nižšie, vyplňte kontaktné údaje a na troch z vás čaká balíček zubných pást z každej príchute - Signal Long Active Nature Elements kokos, Signal Long Active Nature Elements šalvia a tymián, Signal Long Active Nature Elements klinček a jalovec a zubná kefka s obsahom himalájskej soli a bambusovej soli.

Výhercami súťaže sa stávajú:

Simona Tumová/Ratnovce

Zuzana Ličáková/Prešov

Miroslav Grufik/Trenčín

Srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -