Dnes je nedeľa, 20.október 2019, meniny má: Vendelín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Možno vás to zabolí, no takýto vzťah nemá význam

október 24, 2018 - 18:00
Nemusíte byť génius, aby ste vycítili, že vo vašom vzťahu čosi škrípe. Ak sú vám nasledujúce riadky povedomé, s terajším partnerom spoločnú budúcnosť radšej nečakajte.

Nepamätáte si, kedy ste sa spolu smiali

Smiech lieči a je predpokladom šťastného spolužitia. Partneri, ktorí nemajú núdzu o zábavné momenty, lepšie zvládajú stres a ťažšie chvíle. Tie sa aspoň z času na čas nevyhnú žiadnemu vzťahu. Pokiaľ sa spolu s partnerom zabávate iba sporadicky, pravdepodobne k sebe veľmi nepasujete.

Hádky na každodennom poriadku

Večná nespokojnosť, výčitky, sťažnosti, obmedzovanie, urážanie sa za hlúposti, ako i neochota urobiť niečo výlučne pre radosť toho druhého. Na hádke nie je nič zlé, dokáže prečistiť vzduch a následné uzmierenia bývajú sladké. Akonáhle je však partnerský vzťah tak trochu Taliansko, vy dvaja zrejme nebudete najšťastnejším spojením.

Horúcich chvíľ máte ako šafranu

Bozk ste si dali naposledy pred rokom, v spálni spí každý na inej strane postele a vaše spolužitie vyzerá skôr ako súrodenecké. Dokonca ste sa pristihli, že snívate o stretnutiach plných vášne s iným mužom. Tu je perspektíva trávenia spoločných momentov v budúcnosti nad slnko jasná.

Váš vzťah sú samé kompromisy

Nutno ale dodať, že iba z jednej strany. Váš partner chce ísť na dovolenku do vysokohorskej chaty, vy by ste najradšej trávili voľno v dovolenkovom rezorte pri mori. Vy túžite po novej sade hrncov, spoločné peniaze padnú na videohry. Vy robíte jeden ústupok za druhým, on kvôli vám nedokáže obsedieť v kine pozerajúc film, ktorý ste vybrali vy.

Nie je vašou oporou

Keď sa vám niečo pritrafí, respektíve potrebujete poradiť, nie je tou prvou, a možno ani druhou osobou, ktorej sa ozvete. Dlhodobo necítite vo vzťahu úplne prirodzenú vec, že práve ON je tým majestátnym pilierom v rozbúrenom mori problémov a starostí každodenného života. Žiaľ, dobre viete, že potrebnú podporu nájdete hlavne v objatí vašich kamarátok.   

Nie ste šťastná

Tá posledná, a zároveň najpodstatnejšia vec je, že nie ste šťastná. Priateľa máte rada, no netešíte sa domov. Je toľko vecí, ktoré robíte radšej než trávenie času s ním. Nezaspávate s úsmevom na perách, všetky radosti i starosti si nechávate pre seba. Necítite totiž potrebu a túžbu, aby ich s vami zdieľal. Pretože ho máte „len“ rada. A to je na šťastný vzťah zúfalo málo.

- - Inzercia - -