Dnes je nedeľa, 25.august 2019, meniny má: Ľudovít
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Príbeh: Manžel mi dal návrh, ktorý nám zachránil vzťah

november 05, 2018 - 18:00
Pre niekoho je nevera okamžitý dôvod na rozchod, mne naopak lásku zachránila. S manželom sme sa dostali do bodu, keď jediným spôsobom na dosiahnutie obojstrannej spokojnosti vo vzťahu bolo nájsť mi milenca.

Možno to poznáte. Žijete s partnerom, je vám fajn, ľúbite ho, rozprávate sa o problémoch ako najlepší kamaráti, cestujete na dovolenky, trávite čas spoločnými koníčkami, avšak v intímnej oblasti nedokáže nájsť vzájomnú symbiózu. Poznám veľa párov, pre ktoré je sexuálny súlad gro vzťahu, alebo ho minimálne považujú za extrémne dôležitý. S Igorom to tak necítime. Pravdu povediac, mám podstatne vyšší apetít a pri manželovi sa mi potrebného uspokojenia dlhodobo nedostávalo. Prekonal vážnejšie zdravotné problémy a na sex stratil chuť. Prišiel preto s návrhom, ktorý nám zachránil vzťah. Povedal, že ak mi po intímnej stránke nedokáže dať to, po čom túžim, mám si nájsť milenca.

Od Igora som o dva roky staršia. V štyridsiatke sa cítim na dvadsaťpäť a moja spoločenská nátura rokmi tuším zosilnela. V lete som odišla s partiou kamarátok z bývalej práce na dovolenku k Pobaltiu a tam som spoznala Rasťa. Okamžite sme si padli do oka a prišlo aj k intímnemu zblíženiu. Cítila som sa veľmi žiadaná, krásna a sexi. Rasťovi sa nedalo odolať, no možno aj vďaka relatívne spokojnému manželstvu, veku a potrebným skúsenostiam som sladkým víziám do budúcnosti z jeho úst nenaletela a ani ich nemala potrebu počúvať. Išlo mi iba o fyzické potešenie.

Posledný deň dovolenky sme sa s Rasťom rozlúčili bez výmeny kontaktov. Vrátila som sa domov šťastná, vyrovnaná a dobre naladená, že vidím „toho svojho“. Chýbal mi. :-) Pochopila som, že občasný úlet mi dáva presne to, čo potrebujem. Rasťo nebol jedinou aférkou. Sem tam si vyjdem von s iným mužom a nemám žiadne výčitky. Manžel ma nechce stratiť, o mojich úletoch vie, pretože mu nikdy neklamem. Nerozprávame sa o nich, medzi nami panuje tichá dohoda. Obaja si totiž uvedomujeme, že je nám spolu príliš dobre na to, aby sme všetky šťastné roky zahodili „iba“ kvôli sexu.

Veronika

- - Inzercia - -