Dnes je pondelok, 13.júl 2020, meniny má: Margita
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Známa herečka porodila. Je to chlapček alebo dievčatko?

november 06, 2018 - 12:00
Krásna herečka Diane Kruger (42) sa stala mamou. Presne tieto titulky zdobia už niekoľko dní stránky časopisov po celom svete.

O samotnom pôrode však neprenikli na verejnosť takmer žiadne informácie. Nie je známy presný dátum a čas pôrodu, tobôž nie meno dieťatka. Podľa portálu Page Six herečka priviedla na svet dievčatko. Diane Kruger sa s partnerom – hercom Normanom Reedusom zoznámila v roku 2015 počas natáčania filmu Sky. Vzťah ale potvrdili až o dva roky neskôr.

diane2.jpg

Foto: 
Facebook

Múza známeho návrhára

Zrejme vás prekvapí, že nemecká herečka a bývalá modelka Diane Kruger je múzou slávneho návrhára Karla Lagerfelda. Po prvý raz sa s ním stretla, keď mala 16 rokov. Veľakrát bola hviezdou každej jeho väčšej módnej prehliadky a v Los Angeles si kúpila haciendu hneď v Lagerfeldovom susedstve.

Možno aj vďaka ich priateľstvu ju módni kritici milujú, pretože pri výbere spoločenských šiat zriedkakedy šliapne vedľa. Pre štíhlu postavu si môže dovoliť obliecť aj odvážnejšie outfity. Diane pritom netají, že dôkladne sleduje, čo zje, no nie kvôli stráženiu hmotnosti. Pri návale povinností totiž zabúda jesť. Okrem toho nedá dopustiť na prirodzený pohyb, miluje jazdu na bicykli, pešiu turistiku i tanec.

- - Inzercia - -