Dnes je nedeľa, 25.august 2019, meniny má: Ľudovít
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Spice Girls ohlásili termín budúcoročného turné

november 07, 2018 - 12:00
Ako dievčenská hudobná formácia zažili slávu, o akej sa iným kapelám v tomto zložení ani nesnívalo. Teraz (opäť) ohlásili veľkolepý comeback a medzi fanúšikmi spôsobili hotový ošiaľ.

Skupina vznikla ešte v roku 1994 v Londýne. Tvorili ju: Victoria Beckham (Adams), Mel B (Brown), Emma Bunton, Melanie C (Chisholm) a Geri Halliwell. Kočky preslávil už debutový singel Wannabe z roku 1996, z ktorého sa predalo neuveriteľných 53 miliónov kusov. Slávna pätica si vyskúšala tiež natáčanie vlastného filmu pod názvom Spiceworld: The Movie.

Spice Girls oznámili kariérnu prestávku pred takmer dvadsiatimi rokmi. No reálne sa britská popová senzácia rozpadla a každá z jej členiek žila vlastným životom. Objavili sa však na turné v pôvodnom zložení v rokoch 2007-2008, vystúpili aj na Olympijských hrách v Londýne v roku 2012.

Vystúpia opäť!

Avizované koncerty sa budú konať prvé dva júnové týždne budúceho roka. Chýbať na nich bude, podľa predpokladu, Victoria Beckham. Tá bývalé kolegyne aspoň povzbudila a k nostalgickému príspevku na Instagrame napísala: „Dnes je špeciálny deň pre moje dievčatá. Oznámili prvé dátumy koncertov od roku 2012, keď sme vystupovali všetky spoločne. Nepridám sa k nim, no byť súčasťou Spice Girls bolo významnou etapou môjho života. Želám im veľa lásky a zábavy na turné. Viem, že ich vystúpenia budú úžasné a fanúšikov skvele zabavia!“  Nechajme sa prekvapiť .

Why Victoria Beckham Isn't a Part of the Spice Girls Reunion Tour (Exclusive)

Autor: 
YouTube

Spice Girls - 2 Become 1

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -