Dnes je utorok, 23.apríl 2019, meniny má: Vojtech
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zo Suri Cruise rastie krásna slečna. Aha, ako dnes vyzerá

november 09, 2018 - 12:00
Mnohí ľudia ešte aj dnes jasajú nad trpezlivosťou a tolerantnosťou herečky Katie Holmes (39). Jej vzťah s Tomom Cruisom bol totiž vskutku neštandardný.

Za všetky tortúry, ktorým Katie pravidelne čelila, spomeňme nútené sedenia so scientológmi kvôli duševnej očiste, Cruisove stravovacie príkazy či prísľuby kráľovsky jej zaplatiť za ďalších potomkov. Podľa vlastných slov sa spolu každý večer rozprávali o momentoch uplynulého dňa, analyzovali všetky trhlinky ich vzťahu, následne sa modlili a až potom prišlo k nežnostiam. Dodržiavať tento kolobeh päť rokov bol zo strany Holmesovej úctyhodný výkon. Na margo vzájomného spolužitia s odstupom času poznamenala: „Pripadala som si, ako by ma Tom odsunul niekam do úzadia a dával mi to i najavo. O môj názor nestál. Keď sa to stávalo čoraz častejšie, vedela som, že musím odísť.

Tak či onak, dvojica splodila dcérku Suri, z ktorej rastie krásna, mladá dáma. Dvanásťročná Suri patrí k najvplyvnejším deťom šoubiznisu a vždy ju vídať bezchybne nastajlovanú, takisto ako jej mamičku. Nechajme sa prekvapiť, či sa vyberie kráčať v rovnakých šľapajach.

3.jpg

Foto: 
Instagram

4.jpg

Foto: 
Instagram

1.jpg

Foto: 
Instagram

2.jpg

Foto: 
Instagram

- - Inzercia - -