Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je piatok, 24.máj 2019, meniny má: Ela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/Súťaž: Vyberte sa za krásami prírody s novým ruksakom!

november 09, 2018 - 19:19
Až tri štvrtiny Slovákov považujú šport za súčasť života. V porovnaní so susedmi máme najpozitívnejší vzťah k športu. Vyplýva to z exkluzívneho prieskumu verejnej mienky, ktorý si dala vypracovať spoločnosť Intersport na vzorke 1005 opýtaných vo veku od 14 do 69 rokov.

Ktorý šport  máme najradšej?

Slováci majú najradšej turistiku. Ako športovú aktivitu ju preferuje viac ako 51 percent, až 55 percent športuje najmä pre lepšie zdravie.  

„V prieskume sme sledovali aj vzťah detí k športu. Až 62 percent opýtaných si myslí, že naše deti by mali športovať viac, až 68 percent považuje bicyklovanie za úplnú samozrejmosť,“ hovorí Zuzana Vyšinská, marketingová riaditeľka spoločnosti Intersport Slovensko. „Pozitívny vzťah k športu vytvorený v detstve sa môže stať celoživotnou láskou k pohybu. Pozitívne skúsenosti s rôznorodými druhmi športu a spoločné rodinné zážitky by mali byť pre rodičov súčasťou trávenia voľného času s deťmi – a práve v tom chceme podporovať našich zákazníkov,“ vysvetľuje Peter Andel, konateľ spoločnosti INTERSPORT Slovensko. Hýbeme sa však málo, hoci až 60 percent Slovákov športuje minimálne raz do týždňa.

Športový report Intersportu sa pozrel aj na nákupné správanie Slovákov v segmente športových potrieb. Až 62 percent opýtaných uprednostňuje nákup športových potrieb v kamenných predajniach,  38 percent cez internet. Veľmi dôležitý je pomer ceny a služby. Vyše polovica opýtaných si potrpí na kvalite tovaru, 49 percent pokladá za dôležitý kompetentný personál. V priemere sme ochotní minúť na šport a športové potreby približne 365 eur ročne na dospelého a asi 144 eur na dieťa. V priemere sme ochotní minúť na šport a športové potreby približne 365 eur ročne na dospelého a asi 144 eur na dieťa. 

Aby boli vaše jesenné túry čo najpohodlnejšie, ponúka INTERSPORT rôzne batohy pre vysoký komfort. Jedným z nich je aj turistický ruksak McKinley Staufen 30. Vystužená sieťovaná chrbtová časť sa postará o optimálny komfort aj pri náročných túrach, aj počas horúčav. Priestranný hlavný priečinok a integrované postranné vrecká, nepremokavý obal, držiak na turistické palice, kompatibilný s pitným systémom. Objem: 30 litrov.

SÚŤAŽ

Vyhrajte ruksak na jesenné túry aj vy! Stačí, ak nám napíšete odpoveď na našu úlohu, vyplníte kontaktné údaje a ste v hre!

Vymenujte aspoň 3 modely ruksakov outdoorovej značky McKinley, ktorú nájdete exkluzívne v predajniach INTERSPORT! Nápovedu nájdete na webovej stránke http://katalog.intersport.sk/Výhercu vyžrebujeme 25. novembra 2018!

 

Výhercami súťaže sa stávajú:

Ivan Belaj/Prešov

Dušan Zavarský/Bratislava

Agnesa Harvilová/Humenné

- - Inzercia - -