Dnes je streda, 03.jún 2020, meniny má: Karolína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

5 krokov ku krásnym mihalniciam

november 15, 2018 - 18:00
Túžite po zdravých, hustých mihalniciach, no chceli by ste ich dosiahnuť prirodzenou cestou? Žiadny problém. S našimi tipmi to pôjde jednoduchšie, než by ste čakali.

Kokosový olej

O skrášľovacích účinkoch kokosového oleja sa popísalo veľa. O schopnosti vyživiť a predĺžiť mihalnice už menej. Nanášajte si kokosový olej každý večer pred spaním na riasy, ideálne niekoľko týždňov, a uvidíte rozdiel. Nielenže vám vykúzli neodolateľný pohľad, ale riasy budú o poznanie hustejšie.

S vodeodolnou maskarou opatrne

Tento typ riasenky by ste mali používať iba v prípadoch na to určených, napríklad počas pobytu pri mori alebo inom styku očí s vodou. Nie je vhodná pre každodenné použitie. V porovnaní s bežnou maskarou sa aj ťažšie odličuje. To vedie k lámavosti mihalníc a ich vypadávaniu.

Rastové sérum

Ako už z názvu vyplýva, ak sa vám dĺžka mihalníc nepozdáva, môžete na ne aplikovať rastové sérum. Pri pravidelnom používaní sa výsledky skutočne dostavia, navyše rastové séra bývajú bohaté na vitamíny, čo je nesporné plus.

Dôkladné odlíčenie

Pred spaním sa nezabudnite dôkladne odlíčiť. Počas spánku prebiehajú v tele regeneračné mechanizmy. Platí to aj o mihalniciach. Zbaviť pleť nánosov líčidiel je jedným zo základných skrášľovacích odporúčaní vôbec.

Nechajte ich odpočinúť

Tak, ako si vaša pleť rada oddýchne od make-upu, doprajte rovnaký luxus aj mihalniciam. Vyčleňte si aspoň jeden deň v týždni a na líčenie zabudnite. Uvidíte, akú službu vám daný rituál prinesie. Mihalnice sa rýchlejšie spamätajú a váš pohľad získa (ešte) väčšiu iskru.

- - Inzercia - -