Dnes je sobota, 25.máj 2019, meniny má: Urban
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čo vám napovedia jeho objatia?

november 30, 2018 - 18:00
Vraví sa, že objatie je zázračný dar. Jedna veľkosť totiž sedí všetkým. A niet veru človeka, ktorému by nepadlo vhod.

Nejedna štúdia potvrdila, že rodičovská láska a bezpodmienečná náklonnosť pozitívne vplývajú na vývoj detí. Zvyšujú ich sebavedomie, posilňujú emocionálny vývoj, dodávajú pocit istoty, prehlbujú vzájomné puto a samozrejme sebadôveru. Objatia majú význam v každom veku, aj v zdravom partnerskom vzťahu zastávajú čestné miesto. Ba čo viac, na ich druhu údajne záleží, keďže dokážu mnohé vypovedať.

Pevné objatie a škrabkanie po chrbte

Chrbát predstavuje jednu z najcitlivejších častí ľudského tela. Ak vás partner objíma a zároveň nežne škrabká po chrbte, dáva najavo záujem, túžbu postarať sa o vás a venovať vám čas. Znalci radia zbystriť pozornosť, pretože môže byť dôležité, čo po takomto škrabkaní nasleduje. Ak objatie sprevádza vlna bozkov, všetko je v poriadku. Keď ide o smutný výraz v tvári, váš proťajšok sa niečím trápi, nechce to povedať nahlas, no túži po rovnakom objímacom geste.

Pevný stisk zozadu

Typ objatia, ktorý milujeme, o tom tiet pochýb. Muž stojí za svojou ženou, tisne ju v náručí, bozkáva po krku a nechá sa štekliť jej vlasmi po celej tvári. Presne tento druh zblíženia hovorí jasnou rečou. Týmto postojom chlap zreteľne naznačuje, že za vami bude stáť a môžete sa na ňho spoľahnúť. Hoci v danom type objatia badať dominantnejšie rysy, buďte pokojná. Váš chlap sníva o tom, aby ste mu city opätovali s obdobnou intenzitou.

Objíma vás v pase

Silné objatie okolo pása, pevné tisnutie telo na telo a spokojný úsmev v tvári. Muž prejavuje veľký chtíč. Jeho telom lomcuje túžba a akonáhle ste v rovnakej nálade i vy, čakajú vás erotikou nabité chvíle.

Držanie okolo ramien

... a bubnovanie prstami po ramene. Takýto scenár nebýva príliš optimistický. Podľa odborníkov signalizuje pomerne vlažný prístup zo strany partnera. Objatím tohto typu v spoločnosti síce neskrýva, že je zadaný, no zároveň sa nebráni flirtovaniu s cudzími ženami. Ďalším, pomerne častým vysvetlením, je zhasnutie túžby, vášne, prípadne momentálnu sústredenosť na niečo iné, napríklad futbalový zápas v televízii. Vtedy väčšinou môžeme byť vďačné aspoň za takúto náklonnosť. :-)

- - Inzercia - -