Dnes je utorok, 23.júl 2019, meniny má: Oľga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/UKONČENÉ/Súťažte o vitamín C novej generácie!

december 10, 2018 - 12:54
Aj vy máte teraz možnosť zapojiť sa do súťaže o vitamín C novej generácie (LIPO-C-ASKOR), ktorý zabezpečuje niekoľkonásobne vyššiu vstrebateľnosť do lymfy a krvi než bežné formy vitamínu C, a teda aj vyššiu účinnosť!

Výhercovia:

  1. Mária Seko
  2. Adriana Bizubová
  3. Vladimír Ťahún
  4. Simona Koreňová
  5. Monika Nagyova

Ako funguje?

Vďaka lipozomálnej technológii, ktorá umožňuje obklopiť molekuly vitamínu C vrstvou prírodných fosfolipidov (tukov), z ktorých sú tvorené aj bunkové steny, cez ktoré takto obalený vitamín C ľahko preniká do lymfy a krvi. Navyše lipozomálny obal zabezpečuje aj postupné uvoľňovanie vitamínu C (12 h) do buniek.

Podporte imunitu už dnes!

Práve teraz je ten správny čas podporiť správnu funkciu imunitného systému, a uchovať si zdravie aj počas vrtošivého jesenného počasia, ktoré prináša so sebou chrípky, prechladnutia, bakteriálne ochorenia ale aj rôzne ochorenia na alergénnom podklade (napr. astma, atopický ekzém). Vedci dokázali, že vitamín C v dostatočných dávkach (500 mg – 1g) má schopnosť zvyšovať imunitu voči vírusom, kvasinkám a baktériám, a tiež znižovať alergické reakcie.

Problém je však pri jeho vstrebávaní z tráviaceho traktu do krvi. Bežný vitamín C je rozpustný vo vode a aby sa dostal z čreva do krvi potrebuje tzv. aktívne prenášače (sodíkové ióny), ktorých je obmedzené množstvo. Preto sa pri jednorazovej dávke vstrebe do krvi len cca 200 mg vitamínu C, zvyšok sa z tela vylúči. Práve v čase choroby je potom ťažké dosiahnuť bežným vitamínom C jeho dostatočné hladiny v krvi. Niekoľko násobne vyššie hladiny dosiahnete lipozomálnym vitamínom C – LIPO-C-ASKOR tekutá forma, ktorý je vhodný pre deti od 3 rokov a dospelých. Najlepšie sa užije spolu s malým množstvom pomarančového džúsu. V lekárňach je prípravok dostupný aj v kapsulovej forme.

Vyhrajte lipozomálny vitamín C - LIPO-C-ASKOR!

Zapojte sa do súťaže, správne odpovedzte na otázku uvedenú nižšie, vyplňte svoje kontaktné údaje a piati z vás dostanú prípravok lipozomálneho vitamínu C, Lipo-C-Askor, tekutá forma 136 ml - unikátnu novinku na našom trhu, zabezpečujúcu najvyššie vstrebávanie vitamínu C do krvi. 

- - Inzercia - -