Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je piatok, 18.október 2019, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/UKONČENÉ/ Súťaž: Vyhrajte vegánsku kozmetiku pre mužov značky Bulldog!

december 13, 2018 - 12:16
Špeciálne darčekové balenie produktov určených na starostlivosť o fúzy a bradu prináša na slovenský predvianočný trh britská značka vegánskej pánskej kozmetiky Bulldog. Práve teraz máte jedinečnú možnosť vyskúšať tieto produkty na vlastnej koži. Stačí, ak sa zapojite do našej súťaže!

Výhercovia:

  1. Jožo Ch., Trenčín
  2. Jozef I., GALANTA
  3. Eugen L., Ružomberok

Výhercom gratulujeme.

Produkty značky Bulldog ponúkajú najkvalitnejšie produkty určené pre mužskú pokožku, fúzy a bradu. Jedinečné prípravky založené na najlepších a čisto prírodných surovinách uspokoja nároky každého moderného muža, ktorému nie je ľahostajné jeho zdravie a vzhľad. Špeciálny darčekový set, ktorý môže byť veľmi zaujímavým a praktickým vianočným darčekom, obsahuje Bulldog šampón a kondicionér na fúzy 2 v 1, Bulldog olej na fúzy pre normálnu pleť a hrebeň na fúzy z broskyňového dreva.

Šampón a kondicionér na fúzy 2 v 1 bol špeciálne navrhnutý pre starostlivosť o fúzy aj bradu, ktoré  zanecháva nielen čisté a mäkké, ale taktiež ich formuje a vyživuje. Na jeho výrobu neboli použité žiadne umelé farbivá, syntetické vône či prísady živočíšneho pôvodu. Namiesto toho obsahuje výťažky z aloe vera s upokojujúcimi a zvlhčujúcimi účinkami, posilňujúci camelinový olej a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ako i účinkami na spomalenie starnutia. 

Olej na fúzy Bulldog je originálny prípravok, ktorý upraví, zjemní a vyformuje fúzy i bradu. Zároveň ich prevonia, zostávajú príjemne mäkké, lesklé a nesvrbia. Olej určený na denné použitie je vyrábaný z najkvalitnejších rastlinných prípravkov. Obsahuje zložku aloe vera s hojivými účinkami, zvlhčujúci a posilňujúci camelinový olej a výťažok zo zeleného čaju s antioxidačnými účinkami. Rovnako ako ostatné produkty Bulldog neobsahuje žiadne umelé farbivá, syntetické vonné či živočíšne látky. 

Špeciálny hrebeň na fúzy Bulldog dodá každému zarastenému mužovi ten správny a požadovaný tvar. Je vyrobený z broskyňového dreva, nie je teda statický a k fúzom, zarastenej brade a pokožke je šetrný. 

Produkty Bulldog určené na starostlivosť o fúzy i bradu zanechávajú fúzy čisté, hebké, vyživené a príjemne prevoňané.  K dispozícii sú výhradne v sieti dm drogerie markt.  

Súťaž

Vyhrajte 3 kusy vianočnej darčekovej sady pánskej vegánskej kozmetiky Bulldog v hodnote 16,50 eur! Jediné, čo pre to stačí urobiť je správne odpovedať na otázku uvedenú nižšie, vyplniť svoje kontaktné údaje a ste v hre! Troch z vás vyžrebujeme v pondelok, 17. 12. 2018!

- - Inzercia - -