Dnes je štvrtok, 22.august 2019, meniny má: Tichomír
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

ALO DIAMONDS predstavuje novú putovnú kolekciu!

december 18, 2018 - 09:48
Výnimočná, veľkolepá, dynamická, hravá. Nechajte sa zviesť novou jesennou kolekciou ALO diamonds inšpirovanou fascinujúcim barokom.

Nová putovná jesenná kolekcia 2018

Prijmite pozvanie k veľkolepej slávnostnej barokovej tabuli. Podávame hostinu o niekoľkých diamantových chodoch, ktoré pre vás pripravili najlepší pražskí klenotníci. Vychutnajte si poslednú večeru s honosnými šperkami ALO diamonds. Prestierame klenoty tak lákavé, že sa na stole príliš dlho neohrejú. Predstavujeme vám exkluzívnu putovnú jesennú kolekciu The Last Supper.

Nová kolekcia odhaľuje jesennú symfóniu hrejivých farieb. Jej tvary evokujú hojnosť, dynamiku i hravosť. Navodzuje sviatočnú atmosféru červenými a zelenými tónmi. Okúzľuje iskrivými bielymi odleskami, ako keď krajinu pobozká prvý sneh. Prezrite si menu plné diamantov, farebných drahokamov a dokonale prepracovaného zlata. 

Klenoty sú ako stvorené nielen pre nadchádzajúce slávnostné príležitosti – oslavy vianočných sviatkov, nového roka aj nadchádzajúcu plesovú sezónu. Mimoriadne udalosti si zaslúžia jedinečné šperky, ktoré v sebe zachytia výnimočnosť okamihu. Baroko si vyberá tie najpôsobivejšie momenty z každého príbehu a rovnako tak pôsobia aj naše šperky, ktoré v sebe uchovávajú tie najkrajšie zážitky. Klenoty ALO diamonds s vami zotrvajú ako večná spomienka vašich dôležitých a radostných životných udalostí.

Inšpirácia

Rovnako ako celý barokový štýl aj kolekcia The Last Supper odvážne ohromuje a fascinuje. Je stvorená z veľkolepých, bohato zdobených siluet, zvádza rafinovanú hrou svetla v podobe diamantových odleskov aj okázalosťou použitých materiálov. ALO diamonds sa hrá s netradičnými tvarmi a exkluzívne predstavuje menej obvyklé fantazijné typy brusu. Zasadzuje do svojich klenotov zaoblené kabošony a drahokamy brúsené do oválu. V kolekcii nájdete hrejivé tóny vzácnych drahých kameňov vo výrazných kompozíciách, ktoré vás očaria na prvý pohľad.

Fancy Diamond Shapes

Jesenná kolekcia The Last Supper prichádza s menej tradičnými, veľmi pôsobivými tvarmi brúsu označovanými ako fantazijné tvary (fancy shapes). Za pozornosť stojí predovšetkým elegantný pretiahnutý tvar markíza. Na niektorých prsteňoch a náušniciach nájdete aj tvar bagety, oválu, srdca, cushion či štvorca.

The Last Supper

Zoznámte sa s výnimočným markízovým setom. Luxusné náhrdelníky sú poznávacím znamením ALO diamonds a objavujú sa vo všetkých putovných kolekciách. V tohtoročnej jesennej kolekcii sú sprevádzané zladeným prsteňom a hneď dvomi druhmi náušníc. Zhromaždiť diamanty markízového brúsu pre kompletný set je nesmierne zložité, preto je tak výnimočný a nemá v kolekciách najväčších šepkárskych domov obdoby.

Trblietavú kolekciu dopĺňajú prstene z bieleho zlata s karátovými diamantmi najrôznejších brúsov, náušnice s markízami a štýlové náušnice v obľúbenom štýle art deco. Netradičné brúsy dodávajú diamantom úplne nový rozmer, pôsobia sviežo a originálne a ideálne sa hodia každej žene s vlastným, osobitým vkusom.

Royal Jewelry

Jedinečná a nadčasová kolekcia inšpirovaná kráľovskými klenotmi medzi seba prijala ďalšie fascinujúce a hravé farby. Prstene na sebe nesú vzácne drahokamy, medzi ktorými nechýbajú tanzanity a turmalíny, zvýraznené čírymi diamantmi a bielym alebo ružovým zlatom. Neprehliadnuteľným klenotom kolekcie je veľkolepý prsteň s mimoriadnym fialovým ametystom. Jeho veľkosť a žiarivá farba na seba strháva všetku pozornosť.   

Výsostné miesto v kolekcii The Last Supper predstavujú kompletné sety smaragdových a rubínových šperkov. Nadčasová klasika v podobe bieleho zlata, čírych diamantov a prekrásnych drahokamov v žiarivých sýtych farbách je sama o sebe úchvatná. Všetky kamene musia byť v rovnakom tóne a zostavenie setu s toľkými kameňmi je vo šperkárskom svete skutočnú raritou.

Hravosť a zároveň pompéznosť ružovej farby inšpirovala k zrodeniu nových modelov prsteňov so zmodernizovaným dizajnom. Sú vyrobené z ružového zlata, čírych diamantov a nesú na sebe ružový centrálny drahokam.

Black & White

ALO diamonds v kolekcii The Last Supper predstavuje ďalší kompletný set šperkov nadčasovej krásy, ktorý vznikol spojením dvoch protichodných farieb – trblietavých čírych a tajomných čiernych diamantov.

Predstavujeme vám veľkolepý náramok, ktorý nesie meno Nočná Obloha. Je nástupcom predchádzajúcej putovnej kolekcie, kde bol s veľkým úspechom uvedený široký náramok, takzvaná manžeta. Nočná Obloha je skvost plný čiernych briliantov, ktoré sú zvýraznené jemnými čírymi diamantmi. Precízne brúsené kamene sú zasadené do mimoriadnej siluety zo zlata s efektnou čiernou povrchovou úpravou.

Diamantové vodopády

Diamantové náušnice nazývané vodopády sú svojou nespútanou energiou a pohybom stelesnením a oslavou života. Najvýraznejšie z nich nesú majestátny trojkarátový diamant, sprevádzaný šiestimi dlhými šnúrkami s plným settingom drobnejších diamantov. Je to ideálny šperk pre nadchádzajúcu plesovú sezónu.

Animals

So zberateľskou kolekciou Animals, ktorá je inšpirovaná zvieracou ríšou, sme doputovali na záver ochutnávky z novej jesennej kolekcie ALO diamonds. Pre šťastie na vás čaká diamantový slon so zdvihnutým chobotom. Na čínsky rok psa nám odkazujú rozkošní psíci, ktorí svojou podobou odkazujú na obraz barokového maliara Petra Paula Rubensa. Svoje dielo pomenoval The Last Supper. 

Foto: ALO DIAMONDS

- - Inzercia - -