Dnes je štvrtok, 22.august 2019, meniny má: Tichomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vianočné čokoládové potešenie

december 18, 2018 - 10:22
Jeseni už odzvonilo a nastal čas prichystať sa na blížiaci sa advent. Zima klope na dvere a s ňou obdobie radosti a tých najjemnejších momentov v kruhu našich blízkych. Všetci sa tešia na vianočné pečenie, zdobenie vianočného stromčeka, rozbaľovanie darčekov alebo na bozk pod rozkvitnutým imelom. Spríjemnite si predvianočný čas s veselým adventným kalendárom a ďalšími čokoládovými pochúťkami Milka, ktorými potešíte nielen seba, ale aj svojich najbližších.

Bez adventného kalendára by neboli Vianoce. Dnes už je jednou z neodmysliteľných vianočných tradícií rovnako ako vianočný stromček alebo betlehem. Prvé takéto kalendáre vznikali už pred necelými dvoma storočiami. Vyrábali sa ručne a boli unikátnymi umeleckými dielami. Doprajte si tie najjemnejšie predvianočné chvíle s hravými kalendármi Milka, v ktorých sa skrýva 24 figúrok z pravého alpského mlieka s krémovou mliečnou náplňou.

Dostupné v 200 g balení. Odporúčaná cena 5,99 Eur.

Snehové radovánky

Aj v zime môžete zažiť kopec zábavy. Postavte s rodinou alebo kamarátmi snehuliaka, či usporiadajte poriadnu snehovú guľovačku. Keď budete mať od snehu zmrznuté ruky, vymeňte snehové gule za Milka Snowballs Oreo. Čokoláda v tvare snehových gúľ plnená jemnou mliečnou náplňou a kúskami sušienok Oreo Vás určite zahreje. 

Dostupné v 112 g balení.  Odporúčaná cena 3,19 Eur. 

Sladká odmena

Čokoládové figúrky k Vianociam jednoducho patria. S malými figúrkami zdobíme stromček a tie veľké nám rozdeľuje Svätý Mikuláš. Potešte v adventnom čase seba a svojich blízkych figúrkami Milka z tej najjemnejšej čokolády a alpského mlieka. Rozprávkový design Santu alebo snehuliaka spríjemní chladné zimné večery. 

Santa dostupný v 100 g balení. Odporúčaná cena 2,29 Eur.

Snehuliak dostupný v 50 g balení. Cena 1,19 Eur.

- - Inzercia - -