Dnes je štvrtok, 18.júl 2019, meniny má: Kamila
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čo o vás prezradí farba oblečenia, ktorú milujete? (časť 2.)

január 04, 2019 - 12:00
Či už je reč o obľúbenej hre Človeče nehnevaj sa, očných tieňoch alebo šatách, podľa odborníkov každá z nás intuitívne siaha po konkrétnej farbe. A presne tá o nás prezrádza veľa zaujímavých faktov. Súhlasíte s nimi?

Zelená – čerstvá a ukľudňujúca. To sú prívlastky, ktoré ju dokonale vystihujú. Svoje o tom vedia nielen milovníci prírody. Ak preferuješ zelenú farbu, si taktiež človek zodpovedný, na ktorého sa dá za každých okolností spoľahnúť. Okrem toho sa v tebe miesia dva zaujímavé kontrasty. Napriek tomu, že si hanblivá, k tvojím charakterovým črtám patrí veľká zvedavosť. Nepotláčaj túto vlastnosť a nauč sa obdivovať veci, ktoré vyvolávajú tvoj nefalšovaný záujem.

shutterstock_1246092106.jpg

Foto: 
Shutterstock

Oranžová – túto farbu uprednostňujú ľudia, ktorí v živote vyhľadávajú teplo, pohodu a vyžarujú nemalú dávku energie. Patríš medzi nich? Pokiaľ áno, potom určite vieš, že medzi ľuďmi si mimoriadne obľúbená a svojím optimistickým pohľadom na život dokážeš nakaziť aj iných. Tvoja nekonečná schopnosť nadchnúť sa pre rozmanité veci ale môže ísť na úkor zdravia. Veď nie si takmer k zastaveniu, ak si vytýčiš jasný cieľ. Staraj sa o svoje telo. Viac oddychuj a vnes si do života zaslúžené pohodlie. Skúsiš to práve v tomto roku?

shutterstock_1272085564.jpg

Foto: 
Shutterstock

Ružová – Či už je to poriadne sýta pink alebo skôr jemnejší odtieň ružovej, siahni po nej, hoci dávno nie si dieťa. V móde predsa platí jasné pravidlo: Na ružovú farbu nie je žiadna žena príliš stará. Táto farba o tebe prezradí aj to, že máš veľké srdce i ochotu pomôcť vždy a všetkým. Si pripravená nezištne pomáhať. Preto buď obozretná! Nauč sa odhaliť ľudí, ktorí ťa iba využívajú a tvoje láskavé správanie mienia zneužiť vo svoj prospech.

shutterstock_1271752162.jpg

Foto: 
Shutterstock

- - Inzercia - -