Dnes je utorok, 14.júl 2020, meniny má: Kamil
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nevyšlo im to ani druhý raz. Krásna modelka je opäť single

január 07, 2019 - 08:00
Láska im nevyšla ani na druhý pokus. Reč je o topmodelke Gigi Hadid (23) a spevákovi Zayn-ovi (25), ktorí ohlásili definitívny rozchod.

Hoci bodku za vzťahom urobili ešte v novembri minulého roka, s pravdou von vyšli až teraz. Dvojici sa nedá uprieť, že im to spolu pristalo a mnohých správa o konci ich lásky zaskočila. Napriek tomu, čo sa zvykne vravieť o opätovných návratoch ľudí k sebe, krásna Gigi a Zayn si vopred stanovili jasné pravidlá a verili, že tentoraz to vyjde. Užívali si viac súkromia, nepretŕčali sa na verejnosti a neuverejňovali takmer žiadne spoločné fotografie na sociálnej sieti. Nikoho ani neprekvapilo, keď sa niekdajší člen britskej skupiny One Direction neobjavil na luxusnej afterparty po prehliadke Victoria´s Secret. Podľa ich priateľov sa ale obaja napokon dohodli, že rozchod bude pre nich tým najlepším riešením, aby sa mohli sústrediť na skvele našliapnuté kariéry.  

shutterstock_414657469.jpg

Foto: 
Shutterstock

Prvýkrát sa zaľúbenci rozišli v marci minulého roka. Zayn Malik to v danom čase okomentoval slovami: „Som rád za všetko, čo Gigi do môjho života vniesla. Mali sme jedinečný, zmysluplný a zábavný vzťah. Navždy si ju budem vážiť, ctiť a fandiť jej. Gigi má totiž neobyčajne čistú dušu. Som vďačný i fanúšikom za rešpektovanie tohto neľahkého rozhodnutia a súkromia. No chceli sme vám to oznámiť ako prví.“

To, či je rozchod definitívny, ukáže čas. Títo dvaja majú na seba očividne slabosť.

Gigi účinkovala i v klipe známeho speváka k piesni Pillowtalk:

https://www.youtube.com/watch?v=C_3d6GntKbk&list=RDC_3d6GntKbk&start_radio=1

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -