Dnes je utorok, 18.február 2020, meniny má: Jaromír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Rami Malek na margo udeľovania cien: "Bol to riadny trapas!"

január 25, 2019 - 12:00
Vráťme sa ešte na chvíľu spať k odovzdávaniu filmových cien Golden Globe (Zlatý Glóbus) 2019. Práve z tohto ceremoniálu vzniklo úsmevné video Ramiho Maleka, ktoré sa už zakrátko stalo virálnym.

Hlavná hviezda filmu Bohemian Rhapsody a čerstvý nominant na Oscara sa totiž plánoval na pódiu zvítať s hereckou kolegyňou Nicole Kidman. Žiaľ, ostal bez povšimnutia. Nicole sa mu otočila chrbtom a odkráčala preč. V americkej talkshow sa herec k úsmevnému incidentu vyjadril.

V Late-Night-Show „Jimmy Kimmel Live“ mu moderátor ukázal danú scénu. Herec vyzeral byť prekvapený - podľa vlastných slov ju videl po prvý raz. Po utíchnutí smiechu divákov v hľadisku prezradil, že hoci to tak nevyzerá, s Nicole sa poznajú už niekoľko rokov a jej manžel Keith Urban bol jedným z prvých ľudí, ktorí mu po vzhliadnutí snímky Bohemian Rhapsody poslali blahoprajné správy.

„Myslel som si, že výjsť hore a povedať „Hi Nicole“ je super nápad. No v tej situácii to bolo vlastne dosť trápne a mám pocit, že teraz ma to bude prenasledovať poriadne dlho." (smiech) A zrejme sa nemýli. :-)

Rami Malek v známej šou:

Rami Malek Reacts To Awkward Nicole Kidman Moment

Autor: 
YouTube

Rami Malek potvrdil svoje herecké kvality vo filme Bohemian Rhapsody:

Bohemian Rhapsody | Official Trailer [HD] | 20th Century FOX

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -