Dnes je utorok, 02.jún 2020, meniny má: Xénia, Oxana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Žena si splnila sen o farbe pleti. Z jej premeny odpadnete!

január 30, 2019 - 17:30
So svojím zovňajškom je maximálne spokojná a sebavedomie by mohla rozdávať na všetky strany. Martina BIG je neprehliadnuteľná, no s vylepšeniami ešte neskončila.

Ako totiž tvrdí, priala by si ešte väčšie prsia (!!!). Jej manžel ju vo všetkých estetických "vylepšeniach" podporuje a dokonca by na manželke rád videl i plnšie pery či väčšie pozadie.

Hoci záľuba rodenej Nemky v skrášľovacích zákrokoch je nespochybniteľná, najväčšiu pozornosť, s výnimkou pŕs, predsa len púta farbou pleti. Ako veľká obdivovateľka Afriky a africkej kultúry odjakživa túžila po čiernej pokožke a početné pigmentové injekcie jej dávny sen i splnili. Pri pohľade na obdarenú dámu ťažko uveriť, že ešte pred pár rokmi mala blond vlasy dlhé sotva po ramená, plochý hrudník a pleť ako porcelán.

Martina BIG netají ani túžbu po deťoch a dokonca jej presvedčená, že s manželom sa im podarí splodiť malého černoška. Aby svoju túžbu umocnila, k zmene farby pleti inšpirovala aj jeho. Posmešné komentáre ľudí na margo génov, dedičnosti a jej nízkeho IQ už dávno nerieši. Je presvedčená, že každý človek je strojcom vlastného šťastia a mal by robiť to, čo ho v živote urobí šťastným. A ona tento stav konečne dosiahla.

Má milujúceho manžela, považuje sa za ebenovú krásku, je o ňu nevídaný mediálny záujem a podľa doktorov je absolútne zdravá, čo je dobrý predpoklad k tomu, aby sa jedného dňa dočkala aj plánovaného potomka.

martina_big.jpg

Foto: 
Facebook

premena.jpg

Foto: 
Facebook

uvodna.jpg

Foto: 
Facebook

Viac fotografií Martiny BIG nájdete tu.

- - Inzercia - -