Dnes je štvrtok, 22.august 2019, meniny má: Tichomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Darujte partnerovi noc na Česko-Slovenskom plese v Prahe

február 05, 2019 - 14:26
Blížiaci sa 6. ročník Česko-Slovenského plesu označujú ako najromantickejší ples v plesovej histórii. Otvorí ho totiž Balet Národného divadla Brno tanečným číslom z baletného predstavenia Rómeo a Júlia, ktoré malo svetovú premiéru práve v Brne.

Dobrých tipov na valentínske darčeky, čo potešia srdcia vašich milovaných, nie je nikdy dosť. Ponúkame tip na jeden naozaj originálny valentínsky darček. Plesová sezóna je v plnom prúde, tak prečo to nevyužiť? Čo tak podarovať milovanému či milovanej noc na nádhernom, romantickom Česko-Slovenskom plese v Prahe?

Práve Česko-Slovenský ples, ktorý sa každoročne odohráva v majestátnych priestoroch Obecného domu v centre Prahy, bude totiž tento rok presne počas valentínskeho týždňa, v sobotu 16. februára. Organizátori prezradili, že práve nadchádzajúci ročník sa dá označiť ako najromantickejší ples sezóny. Takže ak ste vy a váš partner plesové typy a máte chuť na romantický výlet do Prahy, toto môže byť pre oboch ideálny darček. 

Najromantickejšie prekvapenie plesovej sezóny

Blížiaci sa 6. ročník Česko-Slovenského plesu označujú ako najromantickejší ples v  plesovej histórii. Otvorí ho totiž Balet Národného divadla Brno tanečným číslom z baletného predstavenia Rómeo a Júlia, ktoré malo svetovú premiéru práve v Brne. Aktuálne sa v Brne pripravuje v réžii Martina Glasera v choreografii Mária Radačovského obnovené uvedenie predstavenia pri príležitosti 80. výročia jeho svetovej brnianskej premiéry. Premiéra baletného opusu Rómeo a Júlia je naplánovaná na 8. marca 2019. Hostia Česko-Slovenského plesu budú ako prví vidieť v exkluzívnej predpremiére ukážku baletného vystúpenia.

Hviezdy večera

Hviezdou plesu bude legenda Hana Zagorová. Počas večera vystúpia tiež slovenská skupina No Name, ktorá sa v Českej republike už dlhé roky teší mimoriadnej obľube, speváčka Mária Čírová a spevák Adam Ďurica. Hostí čakajú aj vystúpenia českého speváka Laďu Kerndla a jeho dcéry  Terezy Kerndlovej. Na svoje si, samozrejme, prídu aj milovníci folklórnych súborov, ktoré nemôžu chýbať na žiadnom dobrom plese.

Hostí bude večerom sprevádzať slovensko-česká moderátorská dvojica – moderátorka Lucia Barmošová a český herec Martin Dejdar.

Plesové menu bude gastronomický zážitok

Ak sa stanete hosťami prestížneho Česko-Slovenského plesu, môžete sa tešiť na nezabudnuteľný kulinársky zážitok. Servírovanú galavečeru v plesových sieňach a sálach Obecného domu pripraví vyhľadávaná pražská Francouzská restaurace Art Nouveau pod vedením šéfkuchára Patrika Bečvářa, víťaza minuloročných majstrovstiev sveta kuchárov a cukrárov v Singapure.

 

- - Inzercia - -