Dnes je piatok, 29.máj 2020, meniny má: Vilma
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Stačil jediný status a dnes ju vyhľadávajú aj v zahraničí. Túto párty CHCETE zažiť!

február 08, 2019 - 08:00
TešíMa je projekt venovaný single ľuďom, ktorí sa radi bavia, sú úspešní a nároční nielen na seba, ale aj svoje okolie. Vedia oceniť kvalitu a radi si doprajú. TešíMa eventy vytvárajú priestor, kde sa môžu uvoľniť, zabaviť a spoznávať.

Presne na tomto základe je postavená párty, ktorá sa z roka na rok teší stále väčšej obľube. A niet divu. To, čo spočiatku začalo ako nevinný status o nezadanom kamarátovi, skončilo skvelou akciou za účasti viac než 650 ľudí. Organizačné schopnosti skvelej Hanky Poliačikovej sa týmto stretnutím ale neutlmili a dnes spolu s tímom zastrešuje podujatie, ktoré si (nielen) nezadaní ľudia nevedia vynachváliť.

Krátko pred ďalším ročníkom TešíMa Singles party si Hanka napriek pracovnej vyťaženosti našla čas a zodpovedala naše zvedavé otázky. Nezabudnite, že súčasťou blížiaceho sa párty večera môžete byť aj vy. Sledujte našu web stránku a dozviete sa všetko potrebné. :-)

Stretávali ste sa v začiatkoch organizovania TešíMa Singles party aj so skeptickými reakciami, že nemôžete uspieť, pretože ľudia sa dnes zoznamujú najmä cez internet?

S takýmto druhom reakcií som sa nestretla. A to aj napriek možnostiam, ktoré online zoznamky ponúkajú. Skôr sa stretávam s tým, že nie každému vyhovuje koncept „párty“.

S akými očakávaniami ste do projektu išli? Verili by ste, že s touto myšlienkou sa dostanete aj do zahraničia?

S manželom sme plánovali zorganizovať iba komornú akciu pre pár známych. Samozrejme, ako viete, realita bola iná a už pred samotnou party  sme zaznamenali veľký záujem.  To, že sme sa potom odhodlali na Prahu bol skôr môj zámer vyskúšať koncept aj mimo SR.

hanka_poliacikova.jpg

Organizátorka podujatia Hanka Poliačiková

Kto sú ľudia, ktorí navštevujú TešíMa Singles party? Máte určité, napríklad vekové obmedzenia?

Na naše akcie chodia ľudia zväčša po 30tke, ktorí sa radi bavia, sú úspešní a nároční nielen na seba, ale aj svoje okolie. Vedia oceniť kvalitu a radi si doprajú.

Spomínate si na najkrajšiu reakciu, ktorú ste v súvislosti s TešíMa dostali?

Stále spomínam na veľmi milú dámu, ktorá ma zastavila pred odchodom z akcie a povedala mi, že je veľmi spokojná, že prišla. Odchádzala sama, avšak s pocitom, že s ňou flirtovali traja atraktívni muži a vo svojom veku nie je jediná single.

Máte v „štatistike“ úspešných zoznámení sa povedzme už aj svadbu?

O svadbe neviem a štatistiku si v tomto smere nerobím. Jasne komunikujeme, že vytvárame priestor a nerobíme zoznamku.

Čo všetko predchádza zorganizovaniu takejto akcie a čo je v rámci príprav najnáročnejšie?

Príprava akcie trvá niekoľko mesiacov. Najvražednejšie tempo celého tímu nastáva mesiac pred akciou. Chceme, aby boli naše akcie stále atraktívne, aby sa naši hostia cítili príjemne. To vieme zabezpečiť iba v prípade, ak sa k nám pripoja partneri, ktorí participujú na akcii, vidia v nej zmysel, prispejú cenami, ale taktiež zdieľajú náklady na spoločné promo a marketing.

S akými plánmi / predsavzatiami sa púšťate do nových ročníkov?

Chceme, aby sa ľudia o TešíMa rozprávalli. Aby sme mali obchodných partnerov, ktorí sa budú tešiť na ďalší ročník či naše hosťovania v inom meste.

Kedy z vás eufória po skončení TešíMa zvykne opadnúť a čo po odchode domov z párty urobíte ako prvé?

Tým, že na našich akciách pomáhajú naši priatelia a vnímajú ju ako náš spoločný projekt, eufória - aj napriek stresu z príprav, prichádza ešte pred akciou a postupne opadáva tak mesiac po skončení. Vtedy, keď sa nasýtime fotiek, zážitkov a zrekapitulujeme si ,čo sa nám podarilo a čo chceme zlepšiť. Po príchode domov idem rovno spať. No druhý  deň milujem, pretože si všetci píšeme, voláme, dáme si spoločné raňajky.

Viac informácii nájdete TU.

TešíMa, to je koncentrácia skvelých ľudí a výbornej zábavy:

- - Inzercia - -