Dnes je utorok, 26.máj 2020, meniny má: Dušan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Staré gombíky NEVYHADZUJTE! Pozrite, aké krásne veci s nimi vyrobíte

február 19, 2019 - 08:00
V každej domácnosti sa nájde plno zbytočných gombíkov, ktoré ležia v tom lepšom prípade uložené kdesi v škatuľke.

Máte zopár nepotrebných doma i vy? V tom prípade určite oceníte nasledujúce videá. Kreatívnych nápadov totiž nikdy nie je dosť a kúsky, ktoré možno vyrobiť z desiatok zbytočných gombíkov, vás určite milo prekvapia. Z gombíkov zhotovíte vázičky, mištičky, obrázky, tienidlá a ďalšie zaujímavé dekorácie. Vrhnite sa s chuťou do tvorenia.

Gombíkový fotorámik

Pokiaľ na vás rámčeky na fotografie pôsobia príliš fádne, vdýchnite im trochu originality použitím farebných gombíkov. Zvoľte si typy, ktoré budú ladiť s rámčekom i okolím, kde fotorámik povesíte. Postup je jednoduchý, postačí pár farebných gombíkov a lepidlo. Fantázii sa medze nekladú, pri voľbe gombíkov obzvlášť.

Decorate With Buttons: Made At Home S01E7/8

Autor: 
YouTube

Miska z gombíkov

Čarovná miska si nájde svoje čestné miesto, o tom niet pochýb. Či už ju použijete na drobné predmety, sladkosti alebo sviečku, ostáva na vás. Opäť však platí, že ju vyrobíte jednoducho. Pripravte si gombíky, lepidlo, alobal, mištičku. Misku z vnútornej strany obaľte alobalom, potom už len pridávajte lepidlo a gombíky. Po zaschnutí vytiahnite alobal aj s nalepenými gombíkmi a opatrne ho odlúpnite.

DIY craft : Button Bowl - Ana | DIY Crafts

Autor: 
YouTube

Gombíkové tienidlo na lampu

Zunovala sa vám stará lampička a premýšľate, ako vylepšiť jej vzhľad? Vsaďte opäť na gombíky a lepidlo. Nalepiť ich môžete iba tak ledabolo, rozhádzane alebo vo farebných radoch. Nebojte sa vytvoriť rôzne obrazce - srdiečka, kvetinky, ale napríklad i kolieska.

35 Interesting DIY Button Ideas - homemade room decor

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -